Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék tanácsot kérni!...

Szeretnék tanácsot kérni! Mozgással szeretnék fogyni kb 5-6 kg-t nyárra vagy is hát nem az számít hogy hány kiló csak a hasam legyen kisebb! Hogy tudnék belekezdeni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Edzőterembe nincs lehetőségem járni itthon elliptikus trénerhez hasonló "szerkezetünk" van valamint comberősítő és haspad és eseleg eltudnék járni futni. Vagy az elliptikus trénerrel tudom pótolni a futást? Vagy esetleg biciklizéssel? És mikor mennyit kéne csinálnom ezekből? Annyira (szerintem) nem is vagyok elhízva, a magasságomhoz képest sem..(67 kg vagyok) csak a hasam kicsit nagy...Remélem minél többen tudtok segíteni! Előre is köszönöm!! 14/L
2014. márc. 13. 20:00
 1/4 anonim válasza:
Szerintem egyél egy picit kevesebbet. Fuss minden nap. Magadnak alakíts ki egy módszert, hogy szeretnél, milyen technikával biciklizni. Vagy ilyesmi. Le fogod adni.
2014. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor miért nem a sport kategóriában kérdezel?
2014. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fogyás 30%-ban múlik a mozgáson, 70%-ban a diétán.

Rendes étrenddel tudsz fogyni, mellőzd a cukrot, a fehérlisztet, lassú felszívódású, összetett szénhidrátojat egyél (zöldségek, teljes kiőrlésű kenyerek, zabpehely), sok fehérje (hús, tojás), minimális gyümölcs, sok fokyadék. Olajos magvak. Halak.

Kezdőként ne fuss minden nap, mert lesérülsz. Minden másnap elég lesz, az heti 3. Súlyzó van otthon? Mehet mellé heti 3 erősítő edzés.

Nyárra szerintem reális a -5 kg, csak ne éheztesd magad! Heti 0,5-1kg az egészséges, de szerintem mivel nem vagy túlsúlyos, a 0,5 fog menni.

2014. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és futás helyett jó az eliptikus tréner.
2014. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!