Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fog így...

Mennyi idő alatt fog így láthatóan lefogyni valaki? ( nem rólam van szó, még véletlenül sem)

Figyelt kérdés
Egy nap: minimális reggeli, aztán 15:00-ig semmi, 3-kor rengeteg étel ebédre, amit kb 2 órán belül kihány.. este megint semmi, plusz heti 5 óra edzés
2014. márc. 17. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban járna az illető, ha bőségesen bereggelizne, kevesebb ebéd (anélkül hogy kihányná), este meg gyümölcs.

És az mellé az edzés.

Nekem idegi alapon volt a fogyás, szinte egy hónap alatt fogytam le 5-6 kg-t.

2014. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá sok idő. Az illető ( nemnem, még véletlenül sem Te! ) hamar legyengül, edzeni sem lesz ereje, arról meg már ne is beszéljünk, hogy a hánytatásnak milyen következményei lehetnek..


Sok ember egyszerűen nem fogja fel, hogy tönkreteszi magát, és nem hajlandó segítséghez fordulni...

2014. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!