Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni már nem igazán szeretné...

Fogyni már nem igazán szeretnék, de olyan vagyok, mint egy puding. Jó torna?

Figyelt kérdés

176 cm vagyok, 72 kg.

Szülés előtt 66 kg voltam, a fiammal nagyon sokat híztam, el is hagytam magam egy kicsit.

Lovagoltam napi szinten, most hetente jutok el, de itthon lenne időm tornázni.

Rubint Réka tornái közül van meg néhány, ha azokat csinálnám akkor előbb utóbb feszes lenne a bőröm? Vagy bármilyen más torna?

Negatív megjegyzéseket nem kérek.


2014. márc. 18. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A nagy kérdés kimaradt, hogy mit eszel? Jó étrend nélkül hiába tornázol.
2014. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tornázni szeretnék, nem koplalni. A lovaglás mellé kellene még valami.
2014. márc. 18. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy koplalj, hanem legyen normális étrendet! Főleg attól függ.
2014. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha "puding" vagy, akkor bizony szükséged lenne még fogyásra. Nagy valószínűséggel sikerült az izomzatod egy részét lefogyokúráznod magadról, miközben a zsír maradt. Vagyis mégiscsak szükséged lenne egy normális étrendre (sok fehérjével) és olyan edzésre, ami az izomépítést támogatja, miközben a zsír fogy le rólad.
2014. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mozoghatsz akármit, az a kötőszövet ami miatt most 'puding' vagy az az edzett izomzat fölött ugyan úgy ott lesz.


Tehát a tiszta, szálkásító étkezés mindig alap kellene legyen..


Otthon minimum szint a Fegyencedzés, ki lehet egészíteni bodyrockTV edző videók gyakorlataival.

2014. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!