Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék hasról, combról és...

Encsi970320 kérdése:

Szeretnék hasról, combról és fenékből fogyni, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni, abban, hogy hogyan tudnék a fent említett testrészeimből fogyni kondizás nélkül (anyagi okok miatt azt nem tehetem meg), koleszterin mentes táplálkozásom van, 175cm és 67 kg. Negatív kommenteket nem szeretnék, de hasznos tanácsnak nagyon örülnék. 17/ lány
2014. márc. 18. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szólj,ha megvan a megoldás! Csak mert mi úgy tudjuk,nincs helyi fogyás.
2014. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mozgás nélkül? Ne egyél.
2014. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mozgás kell!

És nem feltételen kondiban, futni tudsz pénz nélkül, vagy aerobikozni.

2014. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tudom hogy konkrétan helyről nem lehet.. futni a térdem miatt nem tudok...valami normális és nem negatív kommenteket várnék...és tudom hogy mozognom kéne de pont arra szeretnék fényt deríteni hogy mi lenne a leghatékonyabb.. ja és enni nem eszek sokat a szénhidrátot és a cukrot kerülöm.. ha valaki ezek után tudna értelmes választ adni annak jobban örülnék mint ezeknek....
2014. márc. 19. 08:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Értelmes válasz: fogyni fogsz de csak izomból...
2014. márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő..ez tényleg értelmes válasz... teljes mértékben h*lyeséget mondasz.. és nem azért tettem fel ezt a kérdést, hogy negatív kommenteket kapjak, hanem azért mert szeretnék fogyni de nem tudom, hogy mi lenne a leghatékonyabb sport, mert 7 évig táncoltam és semmi gond nem volt az alakommal és az izmaimmal csak a térdem ment szét... szóval mégegyszer hangsúlyoznám, hogy értelmes és hasznos válaszokat várok.
2014. márc. 19. 12:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy futás, aerobic...
2014. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A leghatékonyabb a súlyzós edzés+aerob.A fogyás étrendi kérdés.
2014. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az étrenddel tuti nincs gond, már kb 2 éve szénhidrát, zsír és cukor mentes a táplálkozásom. És bocsi, ha rosszul tudom, de a futás és az aerobik nem erőlteti a térdet?! mert mint írtam azt sajnos nem erőltethetem.. én mondjuk a biciklizésre gondoltam. az nem lenne jó?
2014. márc. 19. 15:13
 10/14 anonim ***** válasza:
A bringa jó aerobnak,kardiónak.Írd le mit kajálsz!
2014. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!