Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sporttal tudnék leginká...

Milyen sporttal tudnék leginkább fenékből/combból fogyni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és mivel nem sportolok már lassan 2 éve, híztam fenékre és combra. :S Régebben sem ettem sokat, de mostanában még éhesebb vagyok, suliban is már korogni kezd a gyomrom 4 óra után, pedig nem ettem azelőtt se sokat. :/ Segítségeteket előre is köszönöm.

2014. febr. 28. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az úszás alakít a legjobban.
2014. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

14 évesen még fejlődik a szervezeted, szóval semmi drasztikusat ne csinálj, annál többet ér az egészséged.

Szerintem a futás a legjobb, elhívhatod egy barátnődet, hallgathatsz közbe zenét vagy csak élvezed közben napsütést, kikapcsol és tényleg hamar meg is látszik az eredmény, ha figyelsz az étkezésre is. :)

2014. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Buta vagy mert nem eszel rendesen, azert vagy ehes, azert hizol, de ne nekem higyj, hanem az okosoknak:


[link]


Uszas, bicikli, futas. Ezek hosszu tavon mind fogyasztanak, de a zsirt legjobban az izmok egetik. Izmot (popsira/combra) pedig guggolassal, kitoressel tudsz epiteni, uszassal nem!

2014. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

Tényleg nagy segítség.

2014. febr. 28. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!