Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljes eletmodvaltas utan...

Teljes eletmodvaltas utan mennyivel lathato fogyas vagy valami alakulas?

Figyelt kérdés

Kb 2 honapja nem eszem kenyeret se tesztat, krumplit. Zabkasat eszek, rengeteg repat, gyumolcsot, sajtot, tojast, pászkát, halat, ha sutiehetnekem van kokuszlisztbol , zabpehelylisztbol, mandulalisztbol csinalok. Steviaval edesitek. Rengeteg vizet iszok, raadasul meg szoptatok is.

Mozogni meg nem igazan tudtam, mert beallt a derekam, fajt a terdem. Mindez tuti a sulyom miatt. Most elkezdtem flabelost hasznalni, kezdek erore kapni! Valamennyit "karcsusodtam " de nem kellene mar nagyon latni valamifele valtozast??!

100 kilo korul mentem szulni dec.15.-en, most 80 lehetek. (Nem merekeztem azota)

Mikorra varhatok valami "eroteljesebb " eredmenyt?


2014. márc. 19. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne méretkezni, akkor derül ki, hogy hogyan alakultál. Plusz egy centit is beszerezni, mert az is sokat számít.

Sport nélkül amúgy se lesz erőteljes eredmény. Valami kímélő sport?

2014. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hoppa, merekeztem...

Ugyanannyi vagyok, mint 2 honapja... :(

88kg.

De a parom is mondja, h karcsusodtam, alakultam... Ez annyira szomoru, hogy kiloban meg semmi. Reggel felprobaltam egy gatyat, mondom tuti jo lesz... Hat hasba ugyanolyan szoros...

En azota csak sirok!!! :(

Egyebkent most fogok elkezdeni "gyorsan setalni", aztan majd futni.

2014. márc. 19. 10:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyira szeretnek mar csinos lenni, mindenki csak piszkal, hogy milyen kover vagyok. Kicikiznek ha eszek... Meg szoptatok valamennyit, az a lenyeg meg az maradjon.....!!!!
2014. márc. 19. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerezz egy centit :)
2014. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van. Nem mertem magam vele.
2014. márc. 19. 11:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor itt az idő ;)
2014. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom mennyi voltam... Kezdjem el most es mondjuk hetente nezzem?
2014. márc. 19. 12:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Pontosan :)

Én pont úgy voltam, hogy már minden bajom volt, mert kilóba nem változtam. Aztán elkezdtem centibe mérni, hetente ment le a -1 centi.

2014. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is életmódot váltottam, 170 cm vagyok, két hónap alatt 75-ról 73-ra fogytam, ami nem nagyon szám, de cm jobbak az eredményeim, és ez számít igazán.

Ha nehéz a mozgás akkor ne erőltesd, inkább sétálj nagyokat, legalább 3/4 órát heti 5x.

Lehet lassan lesz a változás, de mivel szép lassan fogysz, nem alakul ki jojo efektus, és meg tudod őrizni a súlyod hosszútávon.

2014. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!