Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hete diétázom miért nem...

3 hete diétázom miért nem fogytam semmit?

Figyelt kérdés

Legalább is én nem veszem észre sem a ruháimon sem a látványon,nem eszem kenyeret, tésztát, pékárut,még zsemlét sem 3 hete liszteset maximum a levesben a habarásként de annak is csak egy tized részét azt is hetente 1 szer.

Sokkal kevesebbet eszem mint előtte de nem éhezek sokkal több zöldséget eszem mint előtte.

Vajon azért nem fogytam mert nem mozgok semmivel többet mint a diéta előtt?

Csak az étrendemen változtattam.

Eddig a 3 hét alatt 2 alkalommal ettem édeset az is két szelet süti és 3 csík tej csoki.

De ha azt mondják hogy a fogyás 70% az étrend és 30% a mozgás akkor miért nem fogyok?

Túl türelmetlen vagyok?

Vagy mert a szervezetem kezd hozzá szokni ehhez a mennyiséghez is?



2014. márc. 20. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem ártana tudni mit eszel.


Kis liszt tud pajzsmirigy betegséget okozni, akkor nem fogysz.


Zöldség, hús, zsír, ez a menüd? Mert főleg az elején ezzel járnál a legjobban, mindenféle tej- és gabonaszármazék nélkül.


Tejcsoki helyett nyilván tudsz fogyasztani tejmentes csokoládét például.


Azt sem ártana tudni milyen testkompozícióval rendelkezel. De minimum valami utalást arról, milyen mértékű elhízásról indulnál, esetleg tehetsz fel képet.

2014. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%

Igen, az vagy. A hájat sem hetek alatt szedted magadra, így lemenni sem hetek alatt fog.

Másrészt, aki fogyókúrázik, az ne egyen tejcsokoládét és két szelet sütit meg hetente fehérliszttel habart levest. Ez nem fogyókúra.

2014. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy attól a minimális liszttől, és három hét alatt egy-két kicsi adag édességtől nem fogy.


Kérdező, tényleg jó lenne tudni, hogy mit, mennyit eszel egy nap.

2014. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mai menüm 6 dl házi tej reggelire , akartam enni 1 szelet panírozott sertés szeletet de 3 falatot ettem belőle mert mennem kellett főzni és meghagytam.

Ebédem túró lesz és zöldség leves.

2014. márc. 20. 10:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, egy pajzsmirigyprobléma mellett én sem hiszem el hogy valaki nem fogy.. de hát ha nincs normális tiroxin szint akkor nincs.
2014. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok a felmerülő kérdés és semmi adat! Az, hogy túlsúlyos vagy, nagyon szubjektív! Magasságod, súlyod? Étrended, minőségi, mennyiségi? Életmódod? Mozgásod, munkád? Egy félnapi kajából ezere nem lehet következtetni!
2014. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ahha...

Jesszus, hat deci tej nagyon sok! A tejben tejcukor van, jól emeli az inzulinszintet, jól hízlal is. Módjával! Bár morris azt fogja mondani, hgy fújj, méreg, semmilyen tejterméket ne egyél.

Szóval ha a reggelid ennyire rossz, akkor el tudom képzelni az étrended többi részét is...

Nézz meg mondjuk egy 150 grammos ch étrendet, az jó irány lehet.

2014. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És tényleg ezt mondom. A tej tiszta anabolikus cucc, a hízáshoz inzulin kell, ezt a tej megadja.


Ebből kiindulva a túró is tök 'fogyókúrás' lesz.

2014. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

160 cm és 72 kiló vagyok nem dolgozom sehol jelenleg mert gyesen vagyok és itthon babázgatok.

2 gyermekem van és azóta vannak súly problémáim.

Főleg 1 éve.

Összesen 15 kiló feleslegem van ami biztos le kúszna.

A mai napon sok zöldség levest szeretnék még enni és még nem ettem meg a túromat sem.

Akkor tej kilőve!

És írány sportolni.

2014. márc. 20. 11:59
 10/12 anonim ***** válasza:
De hát ha otthon vagy akkor végülis, van valamennyi időd utána olvasni a tej inzulinszintre gyakorolt hatásaira, de akár gyulladásos betegségekkel, cukorbetegséggel való kapcsolatára is. Gondolom, amúgy.
2014. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!