Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Fogyókúrázok.

Sokat ettem ma? Fogyókúrázok.

Figyelt kérdés

18/L

reggeli: eisberg salátából olyan 100g. 3 retek, 1 paradicsom, fél paprika, 50g pulykamell sonka és 50g zsírszegény túró


tízórai: 2db abonett


ebéd: eisberg saláta:150g, 3retek, paprika, paradicsom, 100g pulykamell sonka és 50g zsírszegénytúró


vacsora: 2db abonett 10g pulykamellsonka


2014. márc. 21. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
KEVÉS
2014. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez kevés, az ilyen diéta jojót eredményez. Ha abbahagyod a fogyókúrát, és elkezdesz újra rendesen enni, a szervezeted nem fogja tudni, hogy nincs már "éhínség", és mindent gyorsan elraktároz, vagyis amit leadtál, az visszajön.
2014. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"zsírszegény túró"


Ez a lényeg, hogy zsírszegény legyen. Nehogy zsíroldékony vitaminokhoz juss, mert azokra szükséged lenne.

2014. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez így baromi kevésnek tűnik, ezzel nem teszel jót magadnak.

Reggelire egyél nyugodtan kicsivel több szénhidrátot(1-2 szelet tk kenyér, zabkása, stb), tízóraira egyél egy kis gyümölcsöt abonett helyett(nem tudom egyébként hogy tudja bárki is megenni ezt a vackot), ebédre is kicsit többet kellene enni, sonka helyett jobb lenne ha csinálnál egy kis húst vagy halat magadnak. Az ebéd és a vacsi közé be kellene szúrni még egy kis étkezést egy kis túró, joghurt például, vacsira meg megint inkább zöldség hússal, esetleg tojás, túró, fehérje turmix stb.

Ami nagyon fontos, hogy sportolj legalább heti 3-4 alkalommal, igyál sok vizet, és ne érezd úgy, hogy bármiről is le kellene mondanod, én a fogyásom alatt ettem mindenből, édességet is, de csak mértékkel és inkább délelőttre időzítettem a "bűnözést". Ha mindent megvonsz magadtól azt úgysem fogod tudni hosszútávon betartani és rövid időn belül visszajönnek a keservesen leadott kilók.

2014. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!