Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » -10 legegészségesebb módon?

-10 legegészségesebb módon?

Figyelt kérdés
és úgy, hogy meg is maradjon. 65kg 18/L
2014. márc. 21. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Én a régi nótát fújom, még mindig. Paleo táplálkozás, tiszta szűrt víz, tiszta só. Edzés. Hátrány: maximum 3 hónap alatt -10kg, egészséges, tartós fogyás, nincs koplalás és kalória számlálgatás, plusz tartósan megmarad egy életen át.


Előnyökről nem tudok.

2014. márc. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez így nekem okés is mer nem sürgős, pont nyárra akarok és az 3 hónap ide. köszi ;)
2014. márc. 22. 02:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom valaki csúnyán lepontozott, mert a válaszomat 0%-ban találta hasznosnak :D Nem baj :) Egy biztos, én tavaly tavasszal ezzel 2 hónap alatt leadtam 10 kg-om és azóta is tartom, lazán, csak azóta a fegyencedzésnek köszönhetően még szálkás is lettem.

Szóval csak annyit üzenek a sok szerencsétlen, akarat gyenge, dagadt kételkedőnek meg okostojásnak hogy nem kell keresgélni. Mert a módszer már itt van.

És most nem rád gondoltam kedves kérdező, ez a -10 semmi :)

2014. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!