Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki napi 1x-2x eszik...

Ha valaki napi 1x-2x eszik egy nap és napi egy kettő órát mozog akkor lehetséges hogy megszabadul pár kilótól?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges...megszabadul pár kiló izomtól és minimális zsírtól.
2014. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Napi 3-5 étkezésre mindenkinek szüksége van. Ez a minimum. Hülyén hangzik, de ha naponta 1-2 alkalommal eszel, inkább hízni fogsz, mint fogyni. Ugyanis a szervezet a kevés étkezés miatt próbál minél több energiát elraktározni magának. Nem beszélve arról, hogy az emésztésed is lelassul.


A mozgás jó ötlet, de a napi 1-2 étkezést sürgősen felejtsd el!

2014. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van, a napi 1-2 étkezés nagyon nem ideális. Inkább többször egyél, de keveset.
2014. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetséges, ahogy az is, hogy nem. Ez roppant kevés adat.

A legtöbbünknek több étkezés kell naponta. Nekem többnyire 3 az ideális, egy nagy és 2 kicsi, a napok közt 12-15 óra szünettel. Van, aki napi egyszer eszik. De a többség többször. Sokan a napi 5-6 mellett vannak, mások ezt helytelennek tartják. Én azt csinálom, ami nekem jó, Neked is ezt ajánlom. Pl. ha nem vagy éhes, ne egyél, ha az vagy, egyél, s ha csak éhes vagy a pici mennyiségtől, akkor nem jó a sok kis evés... Én szeretem, ha rendesen (de nem túlságosan) jóllakom és 6 órán át nincs gondom az evésre, majd pár falat és jöhet a min. 12 órás szünet... A testem szereti ezt :) Az étrend is befolyásol, a szénhidráttól sokan könnyen megéheznek, az igen zsírdús étrend tartósabban laktat.


Ha napi 1-2 evéstől végigéhezed az estét vagy a reggelt, az nem jó. Ha viszont azt pont Neked találták ki, így érzed magad jól, akkor tedd. Illetve lehet, hogy a sport köré kellene szervezni az étkezéseket, hogy minimalizáld az izomvesztést, ehhez annyira mélyen nem értek. De ha edzel és megfelelően eszel (amibe most nem értem bele az evés idejét és gyakoriságát), akkor már fontos lépéseket teszel az izomvesztés minimalizása felé.

2014. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!