Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyek azok a sportok nők...

Melyek azok a sportok nők számára, amelyekkel viszonylag rövid idő alatt látványosan lehet fogyni? És milyen rendszerességgel kéne azt csinálni hetente?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 18:37
 1/4 anonim válasza:
az én kombóm az heti 2x zsákos box és ugyanezeken a napokon hot iron. SZóval heti 2x voltam csak, de akkor 2-2 órát. a box volt úgymond a bemelegítés és utána volt még kedvem mozogni. Nekem is és sógornőmnek is hatásos volt. Rövid időn belül lett eredménye. Én szépen formálódtam sógornőmnél meg lement vagy 15 kiló.
2014. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
* persze a kajára is odafigyeltünk mellette nagyon
2014. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) és, hogy érted, hogy a kajára is oda figyeltek? Úgy értem, hogy egy bizonyos időpont után már nem esztek, vagy csak ki hagyjátok az étrendből az egészségtelen kajákat?
2014. márc. 25. 19:04
 4/4 anonim válasza:
Például, hogy kenyeret, kenyérféléket, péksütiket ilyen kajákat nem ettünk. Ráadásul mi tavasszal kezdtük el így rengeteg zöldséget, salit csináltunk magunknak. Sokan azt mondját, hogy tésztaféléket se illik ilyenkor, de én pl. rengeteg tésztasalátát ettem. Vettem durum orsó tésztát megfőztem az egész zacsival, összedaraboltam ubit, retket, hagymát, paprikát, paradicsomot, jégcsapretket, savanyított pepperónit, ananász, alma, minimális füstölt sonkát mikor éppen mit vettem. De tényleg rengeteg zöldséggel, gyümivel kis fűszer ízlés szerint, tejföl és kb ennyi, be a hűtőbe. Ez volt általában az ebédem, erre napokig akár egy hétig is lehet enni elég kiadós. Na meg igen ami nehéz volt leinte, hogy este már nem ettünk. Én max edzés után megittam 3dl turmixot jó hidegen, az úgy eltelített hogy nem is kívántam már a kaját. Egyébként ha rövid időn belül akarsz látványosan akkor a helyedben minden másnap mennék edzeni, és azokon a napokon mikor nem edzek akkor is kardióznék, nyújtanék kicsit. Pl. eljárni futni, biciklivel suliba/melóba járni. Szóval hogy a mindennapokba beleiktatni a sportot és ezeken felül még pár nap intenzív edzés. Amúgy nem olyan vészes csak kell a motiváció. Nekem kéthavonta egy burgeres kaja volt :D
2014. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!