Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel szoktátok helyettesíteni...

Mivel szoktátok helyettesíteni a kenyeret/péksütiket?

Figyelt kérdés
azt olvastam hogy például a kenyér nagyon hizlal. Csak az a gond hogyha itthon vagyok nem is eszek kenyeret de hogyha suliba megyek mindig szendvicset viszek magammal mert az laktató. De tudom hogy ez így nem jó :( Ti mivel szoktátok helyettesíteni? Ami ugyan ilyen laktató?
2014. márc. 25. 21:01
 1/9 anonim válasza:

Puffasztott rizzsel lehet helyettesíteni

és ez szerintem laktató.

2014. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Abonett,wasa kétszersült


Egyébként nincs gond a kenyérrel sem ha az nem fehérliszből készül. Én purpur kenyeret szoktam venni.

2014. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

mivel, h nincs :)


egyébként és is a puffasztott rizst mondanám, de ha csak az a bajod a kenyérrel, h hizlal, akkor válassz olyat, ami nem (norbi, paleolit, stb)

2014. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pufirizs sem jobb semmivel a fehér kenyértől. Egyél barna kenyeret, abban azért több a tápanyag, mint a fehérben.
2014. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is abonett-et (extrudált kenyeret) szoktam enni. Szerintem finom is, meg laktató is :)
2014. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézz utána a maglisztből készült, paleo kenyereknek. Azt eheted. De én pl általában tojással helyettesítem, hidd el 2-3 tojás, sonkával, gombával, retekkel, uborkával, paradicsommal még laktatóbb is, mint valami szendvics, ha egy ilyet eszel nem leszel éhes egész délelőtt.
2014. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én a fehér kenyeret lecseréltem teljes kiőrlésű toast kenyérre. 3 vagy 4 szeletet eszem meg belőle valamilyen zöldséggel (pl jégsaláta - paradicsom kombi a kedvencem) plusz egy kevés vajkrémmel vagy vajjal.


Ha van itthon akkor eszem hozzá sonkát is.


Próbáltam a puffasztott rizst régebben de nagyon szar...olyan íze van mintha hungarocelt rágcsálnék. Az abonettekben meg ugyanannyi a kalória, viszont többet kellene belőle enni a jóllakáshoz, így értelmét nem látom.

2014. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sör
2014. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én főtt burgonyával. Szintén sok mindenhez jó, és ehetsz, amennyi beléd fér.
2014. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!