Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek letudok majd fogyni?

Szerintetek letudok majd fogyni?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és 91 kg!!!! D: 14 évesen!!! utálom magam ezért, :) viszont most tenni fogok ellene :3 elhatároztam, hogy kondibérletet veszek, és kondizni járok, ugyanis életemben először szeretnék (végre) bikinit hordani, szerintetek sikerül lefogynom a nyárra? Alapvetően gyorsan fogyó - gyorsan hízó alkat vagyok. Képet nem fogok magamról feltölteni de nekem ilyen (jelenleg) a testem: [link]


Apukám anyukám mind vékonyak (xd mindketten modellkedtek :D - ergo elég rosszul érzem magam emiatt, hogy én "félresikerültem")

Naponta - kétnaponta járnék úgy 2-3 órát edzeni, aerobik, jóga, és ugye igénybe venném a sporteszközöket is


Szerintetek nyárig sikerülhet? :/ (bocsi ha rossz témakörbe írtam)



2014. márc. 26. 19:54
 1/3 anonim válasza:
Az sem mindegy, hogy mennyit akarsz fogyni nyáron. A fogyni vágyók épp abba a hibába esnek bele, hogy tavaszra/nyárra stb. le akarnak fogyni. Nem, ez nem így megy. Hagyjd időt, és addig csináld, míg egészséges módon le nem adod azt az xy kilót.
2014. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egészséges fogyással kb. havi -2 kilót lehet leadni. Ehhez nem elég kondi, hanem megfelelő diéta is szükséges. 14 évesen nem mindegy hogy csinálod, szóval kérj tanácsot hozzáértő emberektől. Mivel még fejlődésben vagy.
2014. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi alaptudásod nincs,az a baj.

Ebből megmondom mi lesz:edzel mint az őrült,koplalsz,széthajtod magad,leadsz némi zsírt,izmot,vizet aztán kiégsz,demotiválódsz,abbahagyod a fenébe és ugyanígy fogsz kinézni.


Ezt olvasd el mindenképp:

[link]

2014. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!