Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így lehet fogyni...

Szerintetek így lehet fogyni 3 hét alatt vagy túl rövid idő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves lány vagyok,173 cm és kb 64kg. Nem mondanám magam kövérnek, de szeretnék formásabb lenni és egészségesebben enni. Három hét múlva megyek egy rendezvényre addig szeretnék egy kicsit csinosabb lenni. Amit kitaláltam a következő: Reggeli: 2 szelet pirítós kenyér vajjal/ egy pohár jughurt vagy tej zabkásával/ tojásrántotta (max 2 tojásból) és egy bögre zöld tea Tízórai: valamilyen gyömölcs (banán is) és még egy bögre zöld tea Ebéd: Csirkemell (csak csirkemellet eszem már fél éve kb. ) de most sültkrumpli és rizs helyett paradicsom salátával vagy almapürével enném. Uzsonna: valamilyen gyümölcs Vacsora: egy főtt kukorica (tudom, ez nem túl fogyókúrás de még mindig jobb mint egy szendvics és sajnos nagyon kevés zöldséget szeretek) vagy pedig egy pohár tej/joghurt műzlivel, mint reggelire. Ezeket megpróbálnám mindig ugyanabban az időpontban enni, úgy hallottam az fontos. Ezek mellett pedig esténként eljárok konditerembe, ahol 20 perc bringa/lépcsőzés és utána kb 50 perc kar/láb/has gyakorlatok. Mit gondoltok? 3 hét alatt ezzel el lehet érni valamit, vagy ez túé rövid idő? Természetesen 3 hét után is folytatnám, az étrend talán nem lenne ennyire szigorú, de úgy általában kevesebb lisztes és olajos dolgot szeretnék enni.


2014. márc. 27. 20:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy kondiba hétfőtől péntekig megyek.
2014. márc. 27. 20:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet :) Anyagcserédtől függ. Ha nem is súlyban fogysz,de legalább a centik mennek le,átalakulsz kicsit.Főleg,ha korábban is jól kajáltál/edzettél,csak most egy kicsit nem.
2014. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy kicsit én alakítanék rajta.

a kenyereket a vajakat meg a tejet alapból kivenném a diétából.

1.4 főtt tojás zöldségekkel

2.zab natúr joghurttal.

3.hús zöldséggel,pl brokkoli

4.ugyanaz

5.sovány túró natúr joghurttal.

a konditermi edzéshez meg nézz ki egy kezdő átmozgató edzéstervet,és a súlyzós edzés után mehet az aerob.

a 3 hetes tervezet meg nem logikus.

a legrövidebb diéta 2 hónapos.

és nem látom,hogy mi lenne a szigorú a te tervedben?

az,hogy el kell készíteni az ételt,és időben megenni,vagy mi?

2014. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez ugy szokott kinézni, hogy a kaja kevés, aztán agyon akarod edzeni magadat, de először is izomlázad lesz, és fájni fog mindened, másodszor nem lesz erőd a kevés kajától.
2014. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit más a véleményem, de pár dologban azért egyetértek.

Csak azt tudom javasolni erre a 3 hétre hagy ki ezeket:

Minden gabonából készült kaja, minden tejtermék, minden konzerv, minden hüvelyes, minden ami PET palackban van, a krumplit a rizst meg az összes tészta félét. A kukoricát is meg a banánt is.


Ami mehet, csirkemell sok zöldséggel, tojás zöldséggel. Az a baj nem tudom mit szeretsz. Gomba rántva zöldségsalátával is jó, spenót tojással, tojásos lecsó, sült hal de nem a mélyhűtött sok zöldséggel. Rengeteg variáció van Olíva a salátára. Dió, pisztácia, szotyi, mandula.


Ha valamit sütsz azt hidegen sajtolt napraforgó olajban vagy olívában. Tiszta víz, tiszta só. Naponta 6-szor egyél és nem kell koplalni. Ha esetleg megéheznél akkor egy kis dió meg a többi. Ha edzeni akarsz egyszerűen kell a fehérje a vitaminok és az ásványianyag, mert csak kiüríted a szervezeted. Edzés előtt pár órával már ne egyél mert csak akkor égetsz zsírt.


Amit leírtál edzést azzal szimpatizálok. Az lenne még a lényeg hogy, mindig ugyanabban az időben edz és egyél, egyél, egyél. Mindent 30-szor rágj meg és pihend ki magad rendesen, szóval adj bőven időt az alvásra. Figyelj a légzésre is. Tudom ezt sokan egy nagy baromságnak gondolják, de ha naponta elmondod pl 30x hogy nagyon jól nézek ki, fantasztikus vagyok sugárzok az bizonyos szinten erősíti a lelket.

De ez egy olyan téma amiben tutti nem lesz egyetértés az 100% :D

2014. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!