Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen túlsúly elleni...

Ez milyen túlsúly elleni stratégia a fiatal nőknél?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik nekem, hogy ahogy közeledik a nyár, úgy szaporodnak gombamód a "mi a véleményetek a duci lányokról?" "az ennyire túlsúlyos még belefér, vagy már sok?" "fiúk, a sovány, vagy a husi nőket szeretitek jobban?" kérdések. Ezeket nyilván az motiválja, hogy belenéz a kérdező a tükörbe, érzi, hogy amit ott lát az nem a legvonzóbb látvány, ám ekkor mégsem a hűtő tartalmát rendezi át, hanem közvéleménykutatást tart. Ez mi? :D
2014. márc. 28. 10:19
 1/7 anonim válasza:
Van ilyen. Miért érdekel?
2014. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eleve nem látom a nőkön az ismerkedés iránti hajlamot, ezért meglepőnek tartom hogy kikérik mások, a másik nem véleményét a kinézetükről.


Egyébként persze sokkal könnyebb önigazolást találni arra hogy túlsúllyal is szép vagyok mint változtatni az életmódomon hogy egészségesebb legyek (ezzel együtt egészégesebb formában legyek, mondjuk fogyjak)

2014. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez az önbizalom hiánya. Akik ilyen kérdést tesznek fel, nem hiszik el, hogy van férfi, aki nem azt nézi, hány cm a csípője, hány kg. Csak egyszerűen meglátja, és tudja, hogy kell neki. Valószínűleg nincsen párkapcsolatuk, mert ha lenne, akkor nem foglalkoztatná őket ez. :)

A nők igenis akarnak ismerkedni! De nem a fogyokúra témakörből, természetesen. ( És találnak is maguknak, feltéve ha a pasi nem "bajos" a nemi életét tekintve. )

2014. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Héhé én utcán is ismerkedem, időnként még egyetemre is járok és ezekre alapoztam a következtetést :)
2014. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utcán? Nőkkel, vagy férfiakkal? Esetleg véletlenszerűen választod ki?
2014. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmm nőkkel, rólatok szólt most a kérdés.
2014. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a lustaság, gyengeség. Szeretne vékonyabb, csinosabb lenni, de ennek érdekében nem képes lemondani bizonyos dolgokról, és nem tesz eleget, hogy változtasson. Ezt a gyengeséget így próbálja kompenzálni magában, hogy visszaigazolásokat vár, de közben zavarja a dolog, különben nem kérdezné.
2014. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!