Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok és 60 kg....

14 éves lány vagyok és 60 kg. Eléggé hájas a hasam kb.10 kg-ot szeretnék fogyni. Milyen diétát javasoltok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem mindegy, hogy 153 cm, vagy 186 cm...

Ha alacsony vagy, elég normálisan táplálkozni, ha nagyon magas, drasztikusan meg kell vonnod magadtól mindent.

2014. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha elhagyod a cukrot, és a fehér kenyeret, péksütit, az jó kezdet.

Helyettesítsd csirkével, hallal, zöldség, gyümölcs.

Pörögj edzőteremben vagy aerobikon, azt jó lesz az.

2014. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát kb.160-165 cm magas vagyok. Köszi szépen
2014. márc. 29. 14:38
 4/4 anonim válasza:
Az első hatalmas baromságot mondott! Ha nagyon magas lennél (mondjuk úgy 180+ ) akkor lehet, hogy még kevés is lenne a 60 kg..így viszont azt javasolnám, hogy egyél minél természetesebben: sok fehér hús, zöldség, gyümölcs, magvak. Minél kevesebb lisztes és cukros étel, feldolgozott élelmiszer, édesség. 14 évesen semmiképp ne kezdj drasztikus diétába, csak egyél egészségesebben és sportolj, és akkor le fog menni a felesleg :)
2014. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!