Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem birom le akarok fogyni mi...

Nem birom le akarok fogyni mi lesz igy belolem?!

Figyelt kérdés

12 eves lany vagyok 162-163 centi es 65 kilo !! igen most azt mondjatok hogy az menyire nem sok bekepzeled blablblabla de latom !!! a combomon mar csikok vannak !! es ki is van dorzsolodve... raadasul az uszogumi a hasamon.... es elegem volt hogy leggingseket hordok mert a farmerok szetszakadnak rajtam !! ...hogyan fogyhatnek le ?! csak egy ev alat HUSZ!HÚSZ! kilot hiztam es 2 centit notem... pedig olyan szep ruhaim voltak... de mar nem mennek ram !! Es a ruhak nem mennek fel a combomon se a vallamon

mindent probaltam de sose birtam !! SEGITSEG MIT TEGYEK ?!



#fogyás #lány #Fogyokura! kilok
2014. márc. 28. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy év alatt hogy híztál 20 kg-t? Sokat ettél? Ha csak úgy magától feljött akkor menj orvoshoz először.
2014. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.Ugyan akkora,ugyan annyi kiló.Most kezdtem el tornázni rendszeresen otthon,jön a jó idő,kint is lehet biciklizni,és sok más sportot is kipróbálni.Én így fogok tenni,és ugye az evést se ezerrel.Idővel csak lesz hatása,sokszor voltam így.(de megnyugtatlak,az ilyen norbis vackokkal nem érsz el semmit,tehát azzal ne vesződj,pénzkidobás)
2014. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia,

Hasonló gondjaim voltak nekem is. Viszont az én esetemben 25 kg-ról volt szó. A mozgás hiányos élet mód tette meg a hatását...

El kell járnod futni, ha lehet és tudsz úszni, biciklizni, de ha van akkor a kutyasétáltatás is jó (neked is és neki és élvezetes móka).:)

Viszont az biztos, hogy nem állhatsz úgy hozzá, hogy majd holnaptól...nem, kezd el ma, "rögtön". Mert semmi nem lesz belőle!

Az evés...érdekes kérdés és a genetikától nagyban függ ugye. Én például akkor eszek amikor akarok, mivel egész nap "megállás nélkül" mozgok.

Sok sikert! :)

2014. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!