Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valóban ez a sorsom?

Valóban ez a sorsom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,165 cm és 72kg,ugye 60-nak kellene lennem.Akárhogy is fogok lefogyni,a bőröm csúnya,kitágult lesz amire csak a műtét csak a megoldás?És hogyan kéne lefogynom?:(

2014. ápr. 1. 15:29
 1/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
0%
Isten azért teremtette az embert a Földre, hogy cukros lisztet egyen, majd vállalja a következményeit! Cukorbetegség és a szövődményeit. Az elmének sem tesz jót, mint ahogy a kérdezőnél is látszódik.
2014. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A francia nők nem hiznak könyv pontosan neked való! Olvasd el komolyan!
2014. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy és nincs olyan sok felesleged, ne sírjál már.

Amikor 37 évesen, valószínűleg 80 kiló körül nekivágtam (de voltam már 84 is), eszembe nem jutott, hogy nyamvadt 24 kiló fogyástól ne menne vissza a bőröm (nem mintha ez bármit számítana, optimista fajta vagyok, de azért vannak páran, akinek a bőre nagy fogyás után is visszament. emberfüggő ez is, s persze sok más faktor is van). Még csak a felénél tartok, így nem tudom az eredményt, de az első feltétel, a lassú fogyás megvan :D Mozogni se árt, több okból sem.

Ha étrend érdekel, ami ugye a legfontosabb a fogyásnál, ez egy nagy, szerteágazó téma, amibe nem kezdek bele. Sokféleképpen lehet csinálni, az alapvető, hogy ne koplalj és az egészséged legyen az első, ne a számok változása.

2014. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A cukorbetegségnek semmi köze a bőrödhöz, és ha valóban "csak" 72 kiló vagy, és normális ütemben fogysz le (heti fél kg), és közben sportolsz is, semmi baja nem lesz a bőrödnek. Semmi nem fog látszódni rajta.


A "hogyan" kérdésre nem tudok válaszolni, mert nem tudom, mitől lettél 72 kg. Egészségtelen dolgokat eszel, vagy egészségeset, de túl sokat, nem mozogsz eleget, hormonzavaros vagy... stb. stb.?

2014. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha lassan fogysz, sportolsz, sok fehérjét eszel, erősítesz, akkor szépen visszahúzódik a bőröd. Meg nem mondja senki, hogy valaha pufi voltál.:)

Ráadásul még fiatal is vagy.

Rendelkeztem ilyen adatokkal, ha okosan csinálod, semmi bajod nem lesz.

2014. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 8 kg-t fogytam, igaz, hogy lassan és de a bőröm feszes. Neked sem lesz bajod vele ha lassan és egészségesen fogysz.
2014. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!