Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valóban jól gondolom hogy...

Valóban jól gondolom hogy kaloriadeficitben nem lehet izmot épiteni a ftuással, illetve a futás akkor vékonyítja a combot ha megfelelő az étkezés mellette?

Figyelt kérdés

elég nagy combokkal küzdöm természtesen tisztában vagyok vele ha fogy az ember mindenhonnan.

de az én combom mivel körte alakom van szemre valo a felotestemhez képest és fogyasztani akarom azt irtak futni kezdejk el vagy séta,bico


2014. márc. 8. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Napi egy korte fogyasztasa ajanlott!
2014. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kalóriaminuszban vagy akkor gyúrással se igazán lehet izmot építeni, esetleg csak ha valaki az elején van és edzetlen, sok a túlsúlya
2014. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hosszútávú futással alapból nem lehet izmot építeni,kalória deficitben meg főleg nem.

amúgy meg nem értelmesebb lenne felépíteni a vállakat meg a hátad ha már körte vagy?

szóval logika és arány szempontjából pont a legrosszabb megoldást választottad.

mert láttam már nem egy körte lányt,futott diétázott,de amit elért az annyi volt,hogy egy etióp felsőtestet csinált magának.

a lábairól is ment le kicsi,de a rossz arány ugyanúgy megmaradt.

2014. márc. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen jól gondolod. Futással amúgy se lehet izmokat építeni...
2014. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy sem vékonyítja a futás a combot. A szálkásító táplálkozás mellett fogy a combod, vagy éhezés miatt vékonyodik a combod, de edzésféle miatt sosem volt olyan, hogy vékonyodott egy testrész. Sem zsír, sem izom nem tűnik el edzéstől.
2014. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!