Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és narancsbőrös...

16 éves vagyok és narancsbőrös. Mit tegyek ellene? Nagyon zavar?

Figyelt kérdés
55kg, 168cm, segítsetek!
2009. dec. 18. 21:32
 1/9 anonim válasza:
29%
Én tudjam, hogy zavar-e? XD
2009. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem zavar, mert nem is ismerlek :)

Ha elmész kozmetikushoz, biztos tud neked valami krémet ajánlani rá.

2009. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocs, nem kérdőjelét akartam...
2009. dec. 18. 21:46
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Én gondoltam hogy !-re gondoltál...;)

Vannak már nagyon "szuper" krémek erre a problémára, például az Avonnak van az SSS termékcsalád, abban a zöld termékeket próbáld ki, feszesít és kicsit halványít. De szerintem ami a legfontosabb hogy mozogj sokat, csinálj olyan gyakorlatokat, amik feszesítenek, és egyél sok gyömölcsöt, méregteleníts. :)

2009. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Sport, és sok vitamin. Ne koplaj mert az nem használ és gyorsan vissza szeded. Bicikliz, járj tánc órákra valami amihez kedved van. Egyél rendesen napi 5-ször sok féle gyümit, zöldséget. Ebédre egy normál adag főtt vagy párolt húst salival, barnarizsel, párolt zöldségekkel.
2009. dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Szeritnem keress fel egy kozmetikust, ő gondolom tudja, mit kell tenni ilyenkor. :)

Egyébként kíváncsi lettem rád, hogy nézel ki?

2009. dec. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Én is az voltam világ életemben. Most 36 éves vagyok, ez már sose fog változni. Látom te sem vagy kövér. Így még rosszabb. Úgy imádnám a strandot is, ha nem mindig azon aggódnék, hogy mindenki a combomat bámulja.

Felhívtam egy plasztikai sebészetet ezelőtt 5 évvel kb. Azt mondták, hogy egy láb durva narancsbőr esetén csak a comb térdig: 400 ezer ft.! Úgyhogy maradt a narancs. :((

2009. dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
89%
Tudod, én néhány éve láttam egy tv műsort, amiben fitness macák feltérképezték a strandi büfék kínálatát, hogy ott mennyire lehet reformkaját kapni, egészségesed élni. Konkrétan Béres Alexandrát mutatták, közelről, hátulról, ahogy bikiniben elindul a büfé felé...Nem kellett volna...Tudod, neki is narancsos volt a feneke, meg alatta a comb hátsó része. Nem durván, de ott volt a narancsbőr. Szóval engem senki nem fog azzal megetetni, hogy majd a jó sok sport, meg az egészséges életmód...Nyilván ártani ne árt, meg rosszat nem tesz vele az ember,enyhítheti, de a genetika az genetika, max szikével változtathatsz rajta...Nem véletlen, hogy vékony nőket is ugyanúgy sújtja.
2009. dec. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Nekem sokat javított és feszesített a futás. Esténként lassú 30 perces. Valamint hideg-meleg váltózuhany minden este. Próbáld ki, meglátod!


És írj!

2009. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!