Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó fogyókúrás ebéd?

Valami jó fogyókúrás ebéd?

Figyelt kérdés
Most azt találtam ki, hogy az aljára kevés oldajban felvágog hagymakarikákat tepsiben, rá mehetnek paradicsomkarikák, aztán jöhetne a cukkini, majd vékony szeletekre vágott csirkemell, paradicsomszósz, gomba, majd rá a sajt, és be a sütőbe... Ez ugye jó? Ezek a hozzávalók vannak itthon, ti mit tudátok ebből összehozni? Ti mit esztek diéta közben? Már nagyun unom a főt/sült csirkemell és párolt zöldség kombót...

2014. ápr. 5. 06:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Én gyakorlatilag csak pirított/főtt/sült csirkemellet eszem, vagy pirított gombát (jól befűszerezve ezeket) és párolt zöldséget meg savanyúságot.

De őszintén szólva én is kezdem már kicsit unni. :(

De akármi mást eszem, mindig azt kapom, hogy jajj, ez hizlal, hogy lehet ilyet enni!? Pl. imádom a rakott brokkolit, de ugye annak is sajt van a tetején, ami nagyon finom, de cikiznek miatta, hogy hizlal. :( Ráadásul sok helyen tesznek alá még egy kis tejfölt is.


De szerintem én sem fogok már senkire hallgatni, nem lehet mindig ugyanazt enni csak!

Amit kitaláltál, jól hangzik, szerintem edd ezt!! :)

2014. ápr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!