Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan diéta ami betartható?

Fufcsi kérdése:

Olyan diéta ami betartható?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem diéta, életmódváltás. Ami nekem bejött: vannak tabu kaják, azokat SOHA, és vannak jó kaják amikből BÁRMENNYIT.

Amit eszem: alma, ananász, grapefruit, tojás, halak, tengeri herkentyűk, csirkemell, tojás, sovány túró, natúr joghurt, és persze minden zöldség. Ezekből annyit zabálhatok amennyi jól esik, mai vacsim pl. egy akkora tál saláta+túró hogy nem bírom megenni, nagyon meg kell erőltessem magam hogy lemenjen. Ha esetleg később éhes leszek bedobok egy almát. Ezzel én 86-ról 53 kg-ra fogytam 165 centihez.

2014. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Úgy bizony, semmi értelme diétákkal sanyargatnod magad aztán nézned, ahogy szépen lassan visszajön az egész. Ahogy az sem mindegy milyen gyorsan adod le sajnos. Én is szeretnék top formában lenni a bikini szezonra, de sajnos egészségesen nem fog lemenni addig minden. Annyira nem kell megijedni ettől, nem az lesz, hogy 2 sornyi ételt ehetsz meg csak mostantól, én szinte mindent megeszek amit korábban, csak sokkal tudatosabban és ésszel, meg hát többet is mozgok. Számolom a kcal, nem iszok cukros löttyöket és ha van időm csinálok valamit, heti 2x berakok a laptopon valami cardio videót és ha van kis időm, pl TV-t nézek a szünetben mondjuk felülésezek vagy kitöréseket csinálok, így simán megvan a heti fél, 1 kg fogyás.
2014. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kell túlcifrázni tojás zöldségekkel,vagy hús zöldségekkel,egy kevés gyümölcs is mehet.

nagyjából ennyi,mert kivetted az étrendből a gyors szénhidrátot a cukrot és alacsonyan tartod a vércukor szintet,ez meg lefogyaszt.

a sült vagy grillezett húst mindenki szereti,ahogyan a tojásból is lehet enni rendesen.

2014. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs.


Ha úgy állsz hozzá, hogy nem akarsz értelmes elveket megfogadni a táplálkozásodban akkor a legegyszerűbb diéta is tarthatatlan neked..


Ha meg elhatározod magad, akkor nagyon jól tudsz táplálkozni erőlködés nélkül, mert nyilván fontos ez neked..

2014. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!