Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a módszer így hatásos...

Ez a módszer így hatásos lesz, vagy mit javasoltok?

Figyelt kérdés

170cm vagyok és 56kg, ami nem rossz szerintem, de itt ott felesleg van rajtam, pl a belső combomon eléggé sok, mert összeér:( Célom: 2-3kg fogyás, és alakformálás. ehhez gondoltam magamnak valami jó kis itthoni edzést pl Rubint Réka, Bíró Ica, vagy Péntek Enikő, kérdés hogy ti melyiket javasoljátok, nektek melyik vált be? Aztán gondoltam arra hogy eljárok futni, mondjuk heti 3 futás megfelelő lenne? És a harmadik dolog pedig a kaja természetesen.. nem fogok diétázni mert nem tartom be, de szerintem egy tudatos odafigyelés a fehérjedús és szénhidrátcsökkentett táplálkozásra is elég, vagy mégsem..? Edzőterembe biztos nem fogok járni, mert sem kedvem nincs, másrészt az időm sem engedi, és nem költök havonta rá annyit..

köszönöm a segítségeteket előre is:)

17/L


2014. ápr. 7. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:

a diéta nem feltétlen jelent kevés ételt.

a jelentése célirányos étrend.

te nem akarsz célirányosan,ésszerűen táplálkozni,ezért ebben a részében nincsen segítség számodra.

a másik az edzőterem,ahol ott az edző,aki megtanítana téged rendesen,hatékonyan edzeni,úgy hogy megfeleljen a céljaidnak,de ez is ki van húzva,mert te úgy ítéled meg,hogy hozzáértőbb és tapasztaltabb vagy edzéshatékonyságban,mint egy edző.

oké,én elhiszem neked,de akkor ne tegyél fel kérdést,hanem csinálj amit akarsz!

2014. ápr. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rubin Réka és Péntek Enikő jó én még a Zuzka light videókat ajánlanám.

A futást nem erőltetném. Nem olyan hatékony, mint azt sokan gondolják. Helyette heti 1-2 HIIT kardio.


Ha lazára veszed az étkezést, akkor elég ha kerülöd a szokásos káros dolgokat (fehérliszt, cukor, hidrogénezett növényi zsír stb.). Ha kicsit komolyabban veszed, akkor 2xttkg fehérjét be kéne vinni naponta, emellett 40-50 gramm zsírt, a fennmaradó kcalt pedig a ch teszi ki.

2014. ápr. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő étrenddel is fogyhatsz úgy 2-3 kg-t,hogy a combod ugyanúgy összeér.A sz@.rok a kajára hozzáállással ne sok jóra számíts!
2014. ápr. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy valakinek egészséges súllyal összeérnek-e a combjai vagy sem, anatómiai (genetikai) kérdés; ha szélesebb a csípőd, úgy áll a combcsontod stb, akkor lesz valamekkora rés, ha nem, akkor nem (csak alultápláltságnál).
2014. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!