Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le 20-25 kilót?

Hogy fogyhatnék le 20-25 kilót?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok. Kb 1 éve figyelek a táplálékra, keveset eszem a szénhidrátból, cukor minimálisan... mégis stagnálok, semmi változás nincs. 100 és 105 kiló között mozgok... Sétálok napi 1 órát. Málya teázom, este egy nagy bögrével, de van, hogy az se hoz eredményt (csak 1 hónapja iszom még). Úgy értve hogy még ezzel is van hogy 2 naponta WC-zek. Mit tudnék tenni, hogy a lemondásoknak végre lássam az eredményét is? Mert nagyon unom hogy ugrál a súlyom.
2014. ápr. 8. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Kalóriaszámlálás - kaloriabazis.hu

Hiába eszel keveset szénhidrátból, lehet a kalóriadeficit nincs meg. Több fehérje, hús, zöldség.

Séta az jó, egyelőre maradj ennél, ekkora túlsúllyal ne fuss meg semmi ilyen. Talán még biciklizhetnél, szobabicikli is jó, talán ezek jobbak is, mint a séta.

Azért írom ezeket, mert nekem így sikerült fogynom 106ről 94re, tehát beválhatnak :D :D

Sok szerencsét és kitartást! :)

2014. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, megpróbálkozom a kalóriaszámlálással.

Biciklim sajna nincs, se szoba, se sima. :( Úgyhogy marad a séta.

2014. ápr. 8. 19:56
 3/3 anonim válasza:
Nekem is a kalóriaszámlálás jött be. Én 86ról indultam most 68 vagyok. kb 1 év alatt. Lehet, hogy egyébként több voltam, de 86 kg fölött nem mertem mérlegre állni. :)
2014. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!