Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel fogyhatnék...

Ezzel az étrenddel fogyhatnék 2 hónap alatt 8-10 kilót?

Figyelt kérdés

Reggeli : 2 tojásból tojásrántotta, vagy tükörtojás ( zsír és olaj nélkül persze.

Tízórai: 1 activia yoghurt, vagy 1 alma

Ebéd: 2 vékony szelet csirkemell salátával. ( vagy üresen )

Uzsi: alma, vagy yoghurt (ezt a kettőt variálnám)

Vacsi: ua. mint az ebéd, csak fele.

Ezen kívül meginnék napi 2-3-4 liter csapvizet, nem ennék lisztet, kenyeret, semmi féle pékárút, csokit, csipszet, fagyit, cukrot, semmi hízlalót.

Ha ezt mindet betartom, mozgás nélkül mennyit fogyhatok mennyi időn belül? Most költözködünk, és nem igazán lenne időm futni, meg stb, majd kb 2 hét múlva kezdenék el Rubint Rékázni, felülés, hullahopp, ugrálókötél, futás, sétálás, görkori felváltva.

Ha valami kifogásolnivaló van az étrendben, segítsetek lécci, hogy mi a rossz.

Előre is köszönöm:)


2013. jún. 30. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

"zsír és olaj nélkül persze."

"Tízórai: 1 activia yoghurt"


Nem írhatom tényként hogy nem lesz sikered, illetve fogyni sokféleképpen lehet, bár tapasztalat szerint sokféle eredménnyel is..


Viszont itt rontottad el, hogy a tojáshoz nem eszel zsírt (ami pedig nem emelné meg az inzulinszintedet) de a nagy inzulin kiválasztást okozó joghurtot akár egy nap kétszer is ennéd.


Lehet így is sikered, bár 2 hónap alatt 8 kilóhoz mindent következetesen és jól kellene csinálni, alacsony inzulinszintet tartani ami a joghurttal eleve nem megy.. de a joghurttal fölöslegesen nehezíted a saját dolgodat. Ezt a pékárukkal együtt a 'hizlaló dolgok' között lehetne kezelni.


Sok sikert! Mozgás nélkül hasonló, heti 0,5-1kg fogyás érhető el mint mozgással. A mozgás valamennyit segít, de ez nem feltétlen bizonyítható minden embernél.


A mozgás azért kell, mert az izmaidnak szüksége van rá. Mert a fogyás sokszor esztétikai kérdés, tehát értelemszerű hogy aki fogyni akar, az egészséges izomzatot is szeretne magának. Ezért..


- Pilates, Jóga, Callanetics gyakorlása

- Önvédelmi, harcművészeti edzés mint mozgás (nőknek azért mert nők, férfiaknak azért mert férfiak..)

- Rubint Réka torna de inkább BodyRock TV vagy Zuzana light edzések követése.


Ugye amit én írtam edzések nagyon kevés pontban egyeznek a te edzésötleteiddel (RR úgy ahogy, felülést én is írtam hiszen ez beletartozik a Callanetics erősítésébe egy gerinckémélő, értelmes kivitelezésben) de futás, ugrálókötél, hulahopp áh.. aranyosak, de nem. Futás+ugrálókötél -> egy NŐ nem végez függőleges irányban rázó mozgást, főleg nem rendszeres testedzésként.

2013. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor a joghurton kívül minden stimmel az étrendbe?Azt mivel tudnám akkor helyettesíteni? Nyers zöldséggel?

És ha ezt betartva még futok, felülésezek, akkor garantált a fogyás?:) És köszi a választ!!

2013. júl. 1. 09:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal is fogynál amit leírtál, ha joghurt helyett zöldséget vagy gyümölcsöt eszel, akkor méginkább sikeres és egészséges lesz, igen.


Én írtam edzéstípusokat amik igen jók. Te is írtál. Végső soron ha jól eszel és aktív vagy (általánosságban: rendszeresen edzel) akkor be fog állni az egészséges test összetételed, magyarán fogyni fogsz. Lényeg hogy ezt hosszan tudd csinálni, ne érezd megterhelőnek, ne idegeskedj az étkezéseken, ne legyél éhes. Ha édességet kívánsz azt tudd helyettesíteni gyümölccsel vagy cukor-lisztmentes édességgel (teszem azt van aki nem nagyon mond le az édes ízről, de ez nem azt jelenti hogy le kell mondani az egészséges fogyásról).

Sok sikert kívánok!

2013. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:

Mintha lett volna már ilyen kérdés...

Nulla keményítő és cukor: jó.

Kevés zsír: nem jó. A zsír csökkenti az inzulin reakciót, lassítja az emésztést és jóllakat. Nem kell langyos disznózsírt inni, de a tojás alá tegyél zsiradékot, csirkemell helyett jó a csirkecomb stb.

Tejtermék nem szerencsés az inzulin válasz miatt.

Vacsorára lakjál jól (zöldség + hús).

A reggelit, ha nem okoz gondot, kihagyhatod.

2013. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, akkor már ma nekikezdek:)
2013. júl. 1. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem erőt merítek a lendületedből, és én is. 11 óra lesz, este óta biztos hogy nem maradt semmi inzulinrezisztenciám, csikunggal is végeztem, talán enni kéne :D
2013. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!