Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet valahogy koplalással...

Lehet valahogy koplalással 10kg-ot fogyni 14nap alatt úgy, hogy egész nap futok, citromot eszek, almát és zöldteát iszok meg mentesvizet? Sok felesleg van rajtam.

Figyelt kérdés
És ne jöjjön senki azzal,hogy nem birom majd meg h hülyeség. Megpróbálom!!!Az írjon,akinek hasznos véleménye van!
2009. dec. 20. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Én koplalással kb 2,5 hónap alatt 33kilót fogytam, 105-ről 72re. De nem ajánlom, mert a vállaim és mellkasom szinte eltűntek. Tehát inkább lassan fogyj, de esztétikusan, mert nem fogsz magadnak tetszeni utána. Egyébként 2 hét alatt, ha csak vizet iszol és almát eszel, napi 2 órát futsz, akkor le tudsz adni 10 kilót.
2009. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Koplalással sehogy sem lehet fogyni :S, mert ilyenkor a szervezeted a zsírokat elraktározza, és nem fogy csak szenvedsz.

Inkább egyél többször kevesebbet, (egészséges ételeket persze). És inkább hosszabb idő alatt fogyj, mert nagyon csúnya lesz a bőröd a gyors fogyástól. Tapasztalat...

2009. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
84%
hát..elvileg lehet persze! de igy hogy alig eszel..inkább az izomzatod nagyobb részét fogod elveszíteni....ha nem eszel rendesen..nem tudsz rendesen mozogni mellette...kell a napi fehérje, szénhidrát bevitel...kb 2 óránként egyél annyit, amennyivel "kellemesen" jól laksz!
2009. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Elég hasznos vélemény, hogy hülyeség, amit csinálni akarsz. Egyél rendesen, sokszor kevesebbet, csökkentsd a zsír és szénhidrát bevitelt, de ne csináld így, mert nem véletlen ezek az ALAPtápanyagok.
2009. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Oltári kínlódással, de lehet. Viszont minek? Ez ugyanis hosszútávon nem jön be. Vissza fogod hízni, sőt még többet is.

Mindezt tapasztalatból tudom. A saját káromon tanultam meg, hogy ha meg akarom tartani az oltári munkával leadott kilókat, akkor hallgatnom kell a jó tanácsokra. És láss csodát, bejött!!! Évek óta jó alakom van:):)

2009. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha előre eldöntöd magadban, hogy mi a hasznos vélemény, akkor ne várj sok tanácsot..


Egyébként két részre kell osztani a kérdésedre a választ,

Lehet így fogyni,-- de minek??!


Többen leírták már, hogy nem a zsírtartalékokból fogsz főleg fogyni, hanem izomból, és vizet is veszítesz.

Tehát ha az "eredmény" mérleg szerint látványos is lesz, nagyon csalóka, és illékony.

Ha ezt abbahagyod majd, két három hét alatt minden visszajön, csak akkor még az eltűnt izom egy része helyett is zsír képződik, mert a szervezetedet nem tudod becsapni.


Egyébként egész egyszerűen nem fogod bírni ha semmit nem eszel csak almát.

2009. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem megoldás. Ha koplalsz kiéhezteted a szervezetedet, és tönkreteszed, vagy utána elkezdesz zabálni, és több kilót veszel fel, mint amennyit leadsz. A diéta célretörőbb, eredményesebb, és egésszégesebb.
2009. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy 10 kilót lehet e . én pár éve lelki okokból alig tudtam enni. a kiinduló súlyom ideálisnak mondható volt ezért én kb másfél hónap alatt 7 kilót fogytam. és volt olyan nap hogy semmit nem ettem. az izmom teljesen eltűnt, betegesen néztem ki. nem híztam vissza, viszont ez azért történt mert elkezdtem sportolni napi szinten. most már sokkal formásabb vagyok és eszek rendesen. tehát én azt mondom, hogy kezdj el rendesen edzeni és akkor sokkal szebben fogysz és közben nem is kell sanyargatnod magad.
2009. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Minél kövérebb vagy, annál többet tudsz fogyni. Tehát elképzelhető, hogy lemegy a 10 kiló. Csak vigyázz, utána nehogy visszajöjjön. Sok sikert!
2009. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Le lehet adni 2 hét alatt 10kg-ot. Én most kezdtem el egy hasonló diétát pár napja és lement 3kg. Csak vizet iszok és valamilyen zöldség/gyümölcsöt eszek. Napi 2-3 almán elvagyok. Gyakorlatokat végzek minden nap kb fél órát max 1 órát. De emelett szedek étrendkiegészítőket, vitaminokat, gyógyteákat.

1,5 hónap alatt szeretnék 25 kg-ot leadni.

2010. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!