Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon leakarok fogyni mert...

Nagyon leakarok fogyni mert jócskán meghiztam, tiszta zsír vagyok. Milyen étrendet ajánlatok amivel jó alakom lenne?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hany kilo vagy es milyen magas?
2014. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szénhidrát szegény étrendet.

Sovány húsok, friss zöldségek.

Én is nagyon leakarok fogyni.

2014. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jelentkezz a kalóriabázis.hu-ra, akkor sikerül, amit akarsz
2014. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak úgy érzed! Volt itt már aki 168/56 volt, mégis hájpacninak érezte magát, mert "nagy volt a hasa"...
2014. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A kettő nem biztos h összefüggésben van.. Ha jó alakot, szép formás feneket akarsz azért tornázni kell, bár én a fogyáshoz is inkább egy kis mozgást javaslok mint diétát.. Én fiù vagyok de 12kilót lefogytam tornázással, ùgy h csak egykicsit figyeltem oda a kajára.. Nem is kell elmenned otthonról ha nem szeretsz teremben mások előtt edzeni, youtubon elindítasz valami zumbát vagy hasonlót és kezdetnek napi 15-20 percet "ugrándozol" (hogy ne rögtön egy órával kezd mert gyorsan elmegy tőle a kedved..)

Aztán ha már van egy kis kondíciód akkor keress rá olyan tornákra amikben van burpee, az egy nagyon jó gyakorlat..

2014. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem írtam oda h 1 hónap alatt 12 kilót..
2014. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Mozgásnak én is a zumbát javaslom, mert eszméletlenül megmozgat,és nem lehet megunni :) Konkrétan jobban megizzadok az egy órás edzés alatt, mint bármi más mozgás közben, beleértve a futást is(amit amúgy személy szerint utálok, dehát kinek a pap, kinek a paplan)
2014. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tornát plusz kevés evést. Torna alatt bármilyen sportot érthetsz. Talán fussál (de óvatosan kezdjed, ha még nem sportoltál, és naponként emeld a távokat). - Viszont a le akarok fogyni három szó, bocs, mert a lefogyni tartozik össze, az akarok egy közbevetett szó, és ilyenkor az igekötő külön írandó az igétől.
2014. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Update termékek!
2014. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Paleo életmód. A hozzá tartozó étkezéssel, mozgással.
2014. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!