Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet enni bármit, csak...

Lehet enni bármit, csak mértékkel és mozogd le?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindent ehetsz,de ami nagyon kalóriadús, abból csa nagyon keveset, vagy ha normáladagot, akkor nagyon ritkán.

Szerintem egyébként sokkal jobb, ha nincs tilos étel, mert különben egy idö múlva arra annyira kiéhezel, hogy utánna nem tudod megállni, hogy ne rengeteget egyél belöle.

2009. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez végül is igaz, csak az a baj, hogy nagyon sokan nincsenek tisztában az ételek kalóriatartalmával és hogy azt mennyi mozgással lehet ledolgozni. na meg oké ehetsz mindent de általában nem sokan tudnak megállni 1 kocka csokinál.
2009. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, de ha valaki fogyni akar, akkor tud keresni kalóriatáblázatot - van elég sok az internetn is.
2009. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, én így vagyok most fogyóban. de azért vannak kivételek, amit ha elhagyunk, gyorsabb a fogyás. Én mindenből keveset eszem, de nem eszem rizst, tésztát, fehér kenyeret. Barna kenyérből is csak nagyon keveset. Az adventi naptárban lévő csokikockáról viszont nem mondtam le. Ma bűnöztem egy kis pizzával, de ennyi néha simán belefér. Heti 3 alkalommal sportolok.
2009. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!