Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék?

Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés

166 cm és 56 kg vagyok. Próbáltam már kalóriaszámolász de nem jött be. Híztam tőle, mert rengeteg szénhidrátot ettem hogy meg legyen az 1200 kcal naponta. Átlagba 700-900 kcalt eszek meg ami furcsa mert imádok enni. A testem minimális testmozgással eltünteti a zsírt és egész szép izomzatom van, arányos, de használhatatlan. A minimális testmozgáson kívül semmit nem csinálok szinte pedig nem a gép előtt ülök egész évben (infó órán ülök előtte maximum). Szóval úgy kéne fogynom (minimálisan) hogy közben erősödöm is.

Szerintetek ezt hogy lehetne kivitelezni?


2014. ápr. 9. 17:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Kalóriaszámolást*
2014. ápr. 9. 17:56
 2/3 anonim válasza:
Gondolom lány vagy :) amúgy én ajánlom neked Rubint Réka videóit. Akármennyire is szidják, én rengeteg edzést kipróbáltam már, szerintem az egyik leghatásosabb. youtube-on is találsz rengeteg videót. Mivel inkább izmosodni, formálódni akarsz, tökéletes neked szerintem. Valamint keress rá a neten erősítő edzésekre és ezeket csináld. sok szerencsét :)
2014. ápr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit alacsonyabb vagyok, mint te és örülnék, ha ennyi lenne a súlyom. Szerintem ez a testsúly teljesen jó. A legtöbb vékony ismerősöm ugyanennyi és nagyon jól néznek ki. Nem kéne fogynod, jó vagy így.
2014. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!