Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgás ajánlott 20 kg...

Milyen mozgás ajánlott 20 kg feletti túlsúllyal?

Figyelt kérdés
A sétán kivül. Azt próbáltam már, de nem igazán érzem eredményesnek. Lehet rossz helyen keresgéltem, de a neten ezt láttam mindenhol, ezért kérek itt tanácsot. Diétának a lifetilten lévő 1400kcal os mintaétrendet vettem alapul, az alapján étkeznék, az jó? 27éves, 168cm/85kg, lány vagyok.
2014. ápr. 10. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Úszás, meg minden vízben végezhető sport. Kíméli az ízületeket.
2014. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi séta volt az, ami nem volt eredményes? Hétvégente kellene beiktatni egész napos túrákat, annak biztosan lenne azért eredménye. Biciklizés, úszás is jó tényleg, csak az úszástól nagyon meg lehet éhezni, szóval utána vigyázni kell az evésre is.
2014. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Szia


Nem jött be a gyaloglás? Mert rosszul csináltad!

Végezz aerob edzést napi 1 órát,az legyen erőltetett menetű gyaloglás,de úgy ahogy kifér a csövön.Én napi egy óra alatt kb480 kcal -át egetek el és az 7 km!Ha ebben belejossz kb1 hónap múlva csinálhatod az intervallumos edzéseket,ez azt jelenti hogy aerob és anaerob edzés valtogatása edzésen belül, pl.:500m erőltetett menetű gyaloglás,majd sprintfutas amíg csak bírod és fojtatod megállás nélkül az erőltetett menetű gyaloglást majd ismét sprint,ez kb egy óráig!A hét minden napján lehet ezt csinálni!

Garantálom neked hogy egy szálkásító étrend mellett magadra sem fogsz ismerni 2 hónap alatt!Ez lemarja a zsírt!

Sok egészséget és kitartást


f28

182cm/86 kg

2014. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Séta, kirándulás, biciklizés, úszás, vízitorna...
2014. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
futás
2014. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyan mozgást végezz, ami közben jól érzed magad és nem az órát nézed, hogy mikor lesz már vége. Mondjuk táncolj vagy amit szeretnél. Esetleg kézilabdázz az ismerőseiddel, barát társaságában sokkal kitartóbb lehetsz. És még jól is fogsz szórakozni!
2014. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!