Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha dietazom akkor bármennyi...

Ha dietazom akkor bármennyi dinnyét ehetek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
3%

Jól vagy?

A dinnye tele van kalóriával! Csak a vesének jó, a sok víz miatt.

2008. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen nagyon is jol vagyok!Csak a kerdest azert tettem fel mert hallottam a dinnye dietarol!!!!!!!!!!!Akkor az kamu?Egyesek miert fogynak tolle?Es egy elozo kerdesben olvastam,hogy meg este is lehet dinnyet enni!
2008. júl. 25. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Szia!elég hülyeség ez a dinnye diéta.. normálisan kell diétázni.. nem ehetsz még gyümölcsökböl se annyit amennyitakarsz mivel pl a dinnyéba van 6.5 gramm szénhidrát és 29 kcal ezt monjduk beszorzod egy kilóval akkor máris 65 a szénhidráttartam és napi 150 gram szénhidrát bevitel ajánlot általában szoval mértékkel szabad enni mint minden mást:)
2008. júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell minden hülyeségnek bedőlni, azért mert jól hangzik.

Én is hallottam a dinnyediétát és jót röhögtem rajta. Akinek van egy csöppnyi esze, az tudja, hogy a dinnyében lévő (cukros víz) fruktóz nem elég a szervezetnek, hogy megőrizze az izomfehérjéket. Így ezeket fogja lebontani, a fruktózt felhasználja az agy és egyébb szervek, a zsír meg szépen ottmarad.

Ha tehát azt hallod, hogy valaki "fogyott" a dinnyétől, nyugodtan gratulálj neki a kreténségéhez, hogy sikerült izmoból fogynia, és ezzel a zsírból való fogyást el is felejtheti.

(A fruktóz az egyetlen cukor, ami nem tölti fel az izmokat glikogénnel, ezért energiát sem szolgáltat. Legnagyobb részben az agy használja, a többi szépen zsírrá alakul.)

2008. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem tom melyik hülye az hogy a dinnye hizlal! én 3 napig csak dinnyét ettem és fogytam 4 kg-t! LEHET ENNI DINNYÉT DIÉTA ALATT
2008. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!