Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 20 perc mozgással és...

Napi 20 perc mozgással és diétával tényleg nem lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Nemrég elhatároztam, hogy szeretnék fogyni. Reggel 6:30 körül indulok el és este 20-21 óra körül érek haza, ezért este 20-40 percet szoktam tornázni Rubint Réka DVDre, emellett odafigyelek a helyes étkezésre. Most viszont azt olvastam, hogy a szervezet kb 30-40 perc mozgás után kezd el zsírt égetni. Tényleg nem fogok tudni fogyni?
2014. ápr. 14. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Máshol meg azt írják hogy ez hülyeség. Akárhogyis, abban mindenki egyetért hogy a fogyás nagyobbrészt az étrenden múlik.
2014. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az étrenden múlik, ha nem csinálsz semmit de nagyon jó az étrended fogyni fogsz. Ha pocsék az étrendet akkor bármit csinálhatsz 1 deka nem fog rólad lemenni :)
2014. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az emberi test a fogantatástól kezdve a halálig kalóriát használ "éget" ha jobban tetszik.

akkor is használódik a kalória,ha alszol,vagy fekszel,mert attól még működnek a belső szervek a szív a máj az agy stb.

a történet annyi,hogy fizikai aktivitás közben többet használ el,ezért butaság az x idő után kezd el égetni és csak zsírt.

ha csak sport közben égetnénk kalóriát,akkor minden ember aki nem sportol halhatatlan lenne,úgyhogy végtelen tudatlanság az egész.

viszont az tény,hogy a zsírleadáshoz nem elég holmi diéta,meg odafigyelgetés.

kiszámolt kalória deficit kell és a tápanyagok jó elosztása fehérje,szénhidrát,zsír arányok,időzített evés.

a 20 perces rr meg valóban egy lófing,de pont 20 perccel több mint a semmi.

ha 20 percben gondolkozol akkor legyen 10 perc fegyencedzés és 10 perc ugrókötél inkább.

2014. ápr. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem, nem fogsz. 20-40 perc meg RR semmit kb. Ha csak nem 100 kg vagy és soha életedben nem mozogtál. Emellett normális étrend kell.
2014. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt nézz utána jobban a zsírégetésnek, glukagon szerepének (de biokémia könyvben) és akkor megtudod a választ, hitelesebb forrásból remélhetőleg.


Másrészt diétával lehet fogyni. Ha én azt diétázom, hogy húst és zöldséget eszem akkor hogy a viharba ne csökkenne a túlsúlyom?

2014. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Csökkenni fog, utolsó. De 1. lassabban, mint mozgással. 2. Láttál te már olyat, aki durva túlsúlyról fogyott csak diétával.. Hát szerintem undorítóbb, mint egy igényes kövér ember. Az legalább lefogyhat, de olyanon csak a plasztikai műtét segít, de lehet az sem.
2014. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Csökkenni fog, utolsó. De 1. lassabban, mint mozgással."


Nem értelek. Számos mozgó (sportoló) ember hájas. Annál lassabban nem lehet fogyni, mivel ők EGYÁLTALÁN nem fogynak.


"Láttál te már olyat, aki durva túlsúlyról fogyott csak diétával.. "

El tudom képzelni. Sz.arul néz ki mint egy kupac sz.ar amit lehugyoztak mégis van valamiféle emberformája, de a betegség már csak azzal jár, hogy nagyon nem nézel ki egészségesen tőle. Ilyen az elhízás. Sza.r formában van az ember közben is, utána is. Meg kell előzni, munka van még utána is. Nem a mozgás fog ezen változtatni, szépíteni..


"mint egy igényes kövér ember. Az legalább lefogyhat, de olyanon csak a plasztikai műtét segít, de lehet az sem."


Az igényes kövér emberen is csak plasztikai műtét segít. Mert hiába fogy le és közben edz, ugyan úgy sz.arul fog kinézni. Kis edzés, kis izomstimuláció ezen nem változtat. Ha valaki már nagyon szétcsúszott, akkor az úgy néz ki. És itt nincs semmiféle erkölcsi felemelkedés, 'ha valaki edz akkor majd fogyás után jól fog kinézni'.

Akinek szétnyúlt a bőre, annak lógni fog, aztán idővel valamennyit javul. Ezen nem a mozgás segít. A mozgás csak egy alap (kellene hogy legyen..)

2014. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat! Egyébként 80 kg vagyok és 152 cm, tehát eléggé túlsúlyos.
2014. ápr. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!