Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diéta+mozgást javasoltok?

Milyen diéta+mozgást javasoltok?

Figyelt kérdés
Most, hogy itt a nyár, több időm van mozogni. Nem vagyok túlsúlyos, de van egy "kis" pocakom, azt szeretném eltüntetni. 170 cm vagyok, 72kg 22éves. A konkrét kérdés: milyen ételeket kerüljek, mit részesítsek előnyben, és mennyit és mit mozogjak naponta.
2011. júl. 2. 16:08
 2/2 anonim ***** válasza:

Na szóval:

Kerüld: fehér liszt, cukor. update termékek.. tapasztalat. ami rántva van, túl zsíros kaja. Azért nem részletezem.. chips, kóla, társaik.. süti, mekis kaja.. na gondolom mostmár érted..szóval magyarán ne egyél szemetet.

Mivel nem akarsz sokat fogyni ezért ehetsz tk. lisztet.. de ne a rozsos zsemlékre, kenyerekre gondolj hanem igazira: sparban kapható vollkorn kenyér.. abból egy szelet kb kettőt kitesz.. szóval egy szelet reggelire pirítva, zöldséggel.. :D tea édesítővel, kávé édesítővel, kakaó.. ilyenek lehetnek nyerők reggelire.. szerintem jobb ha a fehérjét nem kevered ch-val.

pl: (hús,hal tojás)+(kenyér+krumpli,rizs) tudom.. ez nehéz.. de jó, hidd el. Én fogyok most és nagyon jól megy. Ne nassolj!! Napi 3* étkezz! Ne éheztesd magad azonban, akkor nem fogysz zsírból, és azt is visszaszeded.. izomból lemegy aztán zsír vissza.. nem túl szerencsés.. ebédre mehet hús zöldséggel nagyon sokféleképpen variálva, vacsi pedig 200g gyümölcs.. nem banán, datolya meg ilyenek.. és SPORT. AMIT SZERETSZ. hát most egy kicsit álmos vagyok de remélem segítettem.

2011. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!