Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy késő...

Mennyire normális, hogy késő délutánig nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés

Nos, az van, hogy napközben nagyon sokáig kibírom kaja nélkül, nem is vagyok éhes. Viszont ha pl. eszem reggel 8-kor (éhesnek éhes nem vagyok, hanem valamiért eszem) akkor utána egész nap éhes vagyok.

Amúgy 3 fele szoktam enni (előtte kávé feketén, max. 1 pufirizs), de sokszor akkor se vagyok éhes, csak 'muszájból', és hogy azért a napi 2 étkezés meglegyen (utána 6 fele eszek még egyszer). Viszont ha elkezdek enni, akkor nagyon éhes leszek, és sokat tudnék enni. Elég nehéz visszafognom, magam, de azért sikerülni szokott.


Ez miért van? Van valaki szintén így?


2014. ápr. 16. 15:18
 1/4 anonim válasza:
Én is pont így vagyok érdekelne engem is h miért ! :)
2014. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem tipikus, de képes előfordulni.

De többnyire azért kora délutánra megéhezek :D Amióta nem vacsorázom későn nagyokat, akár 11-re is... De simán kibírom délután 3-ig evés nélkül, ha kell.

Ha reggel eszem, akkor attól én is megéhezem, már iskolás koromban felfedeztem ezt, teljesen más étrenddel, mint ma. Ha reggeliztem (amire semmi igényem nem volt), tízórai szünetre majd' kilyukadt a gyomrom, ha nem reggeliztem, ebédig elvoltam.

Már rég felnőtt vagyok s akkor reggelizek, amikor akarok s megéhezem: nagyritkán 10 előtt (ezen az sem változtat, ha előző nap 4-kor ettem sokat és este csak pár apró falatot ettem), többnyire 10 és 12 között, néha pedig később. Nem fogok erőszakkal ételt letuszkolni a torkomon, csak mert mások szerint az úgy helyes. Ha a testemnek étel kellene reggel, szólna s nem ellenállást tanúsítana az evés gondolatára.

2014. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A reggelivel én is így vagyok:)

Soha nem reggeliztem, régen is 10 fele ettem először. Konkrétan rosszul voltam a reggelitől (hányinger, néha hányás), szóval úgy voltam/vagyok fele én is, hogy erőszakkal nem fogok ételt letuszkolni a torkomon..

2014. ápr. 16. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök a kérdésnek! Évekig előadóként jártam az országot.Előtte, nem ettem, mert oda kellett érnem, és ismeretlen vidék, várnak a meghívottak! Azután előadás, vacsiztatás, és indulás, kb 150 km-ről haza..Egy gombóc a torkomban. Majd éjszaka, éhes lettem..Naná, ettem. Nem vagyok túlsúlyos..És láss csodát: fogytam..Stressz?? Lehet! 3gyerek egyedül? Lehet /özvegy vagyok/ ! Minden szabályt betartottam, és megmutattam, egyedül nőként is lehet csinálni! Maximalizmus..eredmény: Súlyos gerincműtét...És elkezdtem paleozni..3.5 éve műtöttek, örökös fájdalom, + ha lefekszem..jönnek a kilók! Bár nem vészes..Semmit nem sportolgathatok. Pedig tornász, és táncos voltam, évekig.. Lassabban mennek a kilók, De próbálom! Megy.. Pénz, elképzelhetitek, mennyi, és csak autóval tudok járni, gyalog 100 m-t.. Belvárosban nagyot esni..Ciki! Jó paleozást!!!
2014. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!