Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta fogyózom folyton éhes,...

Mióta fogyózom folyton éhes, dühös és ingerlékeny vagyok. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mit lehet ellene tenni? Vagy idővel elmúlik ahogy megszokja a szervezetem a kevesebb kalóriát?
2011. dec. 11. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
ott volt a válasz. mert éhes vagy.ez simán kiválthat idegbajt.keress olyan diétát amivel nem halsz éhen. annyi van már....én ugy fogytam le hét kilót hogy sokszor ettem keveset.és nem hagytam el semmit.
2011. dec. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen megvontad magadtól a cukros, lisztes cuccokat, az elvonástól simán lehetsz ingerlékeny. Kicsit bírd ki, szerintem javulni fog (nálam így volt). Ha nem múlik, számold át, hogy mennyit eszel egy nap, lehet túl kevés.
2011. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nyáron fogyózz, mert akkor könnyebben lemennek a kilók. ez a hátránya a téli diétázásnak, hogy rossz hangulatod lesz tőle.
2011. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te MOST fogyózol? Te jó ég, karácsonykor felzabálod majd a hűtőt - hisz mondtad, éhes vagy.


Szerintem tú ldrasztikusan csináltad, mindig csak kicsivel csökkentsd az adagot a tányéron, és ha csokit ennél, törj le egy csíkot, és nyugodt szívvel edd meg, így a szervezeted megnyugszik, mert kapott édeset, de mégsem 3 táblányit.


Próbálj kevesebb kalóriásból többet enni, mert eltelít, de pl. egy szedőkanál saliban kevesebb kcal van, mint uennyi rizsben. Mennyiségre ugyanakkora, kalóriában mégis jóval kevesebb.


Ha éhes vagy, kockázz gyümölcsöt, és azt edd, v joghurt, ilyesmi. Sok sikert.


Ja, és SPORT!!!

2011. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igen - nem. vagy nemigen.

normális, hiszen milyen lennél éhesen? vidám? és nem normális, mert vélhetően a "fogyózásod" ennyire jó. ha egészségesen étkezel, nem vagy éhes. lehet nem pont jól csinálod.

2011. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eszek így is naponta vagy 2000 kalóriát. Csak olyan ételekből jön össze amik nem éppen édesek vagy sósak. Eddig mindent agyoncukroztam és agyonsóztam.
2011. dec. 11. 18:22
 7/9 A kérdező kommentje:

Második: Neked mennyi időbe telt amíg megszoktad cukor és liszt nélkül és már nem is kívántad?

Vagy azért még mindig kívánod csak nem annyira nehéz megállni?

2011. dec. 11. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
nem lehet olyan nehéz megállni, mert régen nem volt finomított cukor, só pedig kur.va drága volt.
2011. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt a gondom ,h állandóan édeset akartam enni. Nálam nem volt olyan,h megeszek egy rúd csokit, ha már felbontottam, az egészet elpusztitottam.

Nehéz, de 1-2 hétig ki kell birni,h egy falat csokit,cukorkát,sütit,üditőt nsem eszel/iszol, s utána már nem is fogod kivánni. Csak az a pár hét...BAROMI NEHÉZ! :D

2012. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!