Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hamar kockás...

Hogyan lehet hamar kockás hasam, és izmos karom-lábam?

Figyelt kérdés
A hamar alatt 2 hónapot értek. Valami edzésterv erre vagy valami? Vizet gyakran iszok,azt hallottam az segít, meg zsíros ételeket se eszek.

2014. ápr. 16. 20:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja,es nem vagyok kover,48 kg vagyok es 171 cm,14/L. 2 honap alatt meglesz a kockas has ha minden nap edzek?
2014. ápr. 16. 20:53
 2/8 anonim válasza:
24%
Ha minden nap pl futsz, akkor vszínűleg, ha nem eszel édességeket, meg hízlaló kajákat, akkor le tudsz fogyni, ha meg kockás hasat szeretnél, akkor meg vagy csinálj hasprést, vagy felüléseket, vagy lábemeléseket naponta.
2014. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Jön a nyár...
2014. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Hamar? sehogy..
2014. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked izmot kellene felszedned, ami (ne ijedj meg, de) súlygyarapodással jár. Lehet, hogy így a kockák még nem fognak látszani, a zsírt utána lediétázod. De ez nem 2 hónap lesz.
2014. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem 2 hónap, hanem legalább fél év, hogy valami rajzolódjon. És 1 év, a látványosabb eredményért.

Amúgy meg sovány vagy...

2014. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hu,hat akkor ezt jobb lett volna hamarabb elkezdeni.. Tudom,hogy vekony vagyok.. De hogyha elkezdek mindennap tornazni,meg csak egeszseges kajakat enni,akkor nem fogok meg jobban lefogyni? Mert igazabol hizni is szeretnek picit.. Vagy ezt ugy lenne erdemesebb,hogy eloszor hizok picit,es aztan kezdek el edzeni? Vagy hogy?:D
2014. ápr. 17. 00:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdj edzeni az izomnövekedés meghozza az étvágyat és az anyagcserét is javítja.
2014. ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!