Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a különbség az aerob és a...

Mi a különbség az aerob és a kardio edzés között? Melyikkel lehet hatékonyabban fogyni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 10:48
1 2
 11/14 anonim válasza:

A hosszútávfutók a vékonyak mert ők a nagyon nagy távok megtétele miatt rohatul sok kalóriát égetnek, más izomzatot követel meg.


Nézz meg egy pár rövidtáv futót, full izom mindegyik.

2014. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak "felhomályosításképpen": a rövidtáv futók rengeteg erősítést,súlyzós edzést végeznek...
2014. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Én egy fél évig űztem küzdősportot, mellette (és utána is) súlyzós esdzést végeztem. Nagyon szerettem, és egész formás lettem tőle, tehát nagyonis bevált! Viszont pár hónapja abbahagytam, és már nem úgy nézek ki, mint ahogy kellene, pár plusz kg is feljött. Most kezdésképpen elkezdtem tornázni. De mást is szeretnék mellette, és érdekelt, hogy az aerobbal, vagy a kardióval járok jobban (azt kipróbálom), persze mellette futás és súlyzós edzés van tervbe :)

És igen, azt is tudom, hogy ez nem ennyiből áll, mellette sok folyadék, rendszeres, egészséges étkezés, és nyugodt, megfelelő időtartamú alvás javasolt. Igyekszem :)

2014. ápr. 19. 23:27
 14/14 arpadkiraj25 válasza:

A kardio nem epiti hanem egeti az izmokat ahogyan a zsirt is.

Az aerob viszont csak a zsirt egeti el mivel alacsonyab pulzus szamon mukodsz.120max.Lassabban is indul be a kardioval szemben(kb.30p utan)de hatekonyabb.

150 es pulzusnal mar kardio.

2018. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!