Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázok, hány kcal lehet...

Fogyókúrázok, hány kcal lehet ez eddig? így hízlalhatott a főzelék?

Figyelt kérdés

22/L

Nem volt nagyon időm reggel enni, mert sietnem kellett.

reggeli: 3 db abonett, vegyes saláta(öntet nélkül) 3 koktélparadicsom, paprika, 60g sonka


mire hazaértem 9 óra volt akkor olyan 1 órát aerobicoztam, ugráltam meg utána futottam is.


ebéd: na ezt nem tudom, hogy így hízlalt-e egyáltalán a spenótfőzelék: úgy készítettem, hogy a spenótot összekevertem vizzel és borsal, hagymával, semmi tejszín, tej sem volt benne,

utána ettem még 30g sonkát, salátával(öntet nélkül)


2014. ápr. 18. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Tudod, az elsős unokahúgom többet eszik, de sebaj.


Amúgy nem, és nincs olyan szó, hogy "hízlal", max. hizlal.


Ja, igen, én kb. masszív anorexiás korszakomban ettem ennyit, de volt, hogy többet. De koplalj csak, majd bejojózol (agyilag és testileg is)... megsúgom: nem éri meg.

2014. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kalóriabázis.hu oldalán ki tudod számolni akár úgy is, hogy csak az alapanyagokat írod be.
2014. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Könyörgök: hány kiló és hány centi vagy? Mert hacsak nem vagy egy 200 kilós tehén, erre az önsanyargatásra semmi szükség. Párszáz kalória, biztos, hogy 500 alatt, amit megettél, azt rögtön le is mozogtad.
2014. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam és 300kcal volt. A főzelék habarás nélkül mivel csak spenót és víz volt benne ezért 100kcal körül volt.
2014. ápr. 18. 15:08
 5/6 dr filippo ongaro ***** válasza:
Ez neked mióta főzelék?
2014. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez éhezés. Ha folytatod, belebetegszel, mert a szerveid nem kapják meg a szükséges energiát és tápanyagokat, beleértve a szénhidrátot és kevés zsírt is.
2014. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!