Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fog mukodni? (Kerdesed tul...

Fog mukodni? (Kerdesed tul rovid, magyarazatod hosszu)

Figyelt kérdés

szoval ket het alatt fogytam 7kgot. Tobbsege csak viz volt szerintem, mert ettem elegendot csak zoldsegeket, gyumolcsoket es csirkemellet, es mellette mozgok napi egy orat, biciklizek, hullahoppozok es zsiregeto tornat vegzek. Azt gondoltam ki , hogy mukodhet e ugy hogy harom nap ismetlodne.

Elso nap csak gyumolcs.

Masodiknap csak zoldseg.

Harmadik nap pedig csak hus (csirkemell, fuszernelkul, grillezve, olaj es zsir nelkul.)

Ki mit szol ehez ?

(ekezetert bocsanat, csak nemm magyar a billentyuzet)


2014. ápr. 23. 07:20
 1/6 A kérdező kommentje:
17/L 173/81
2014. ápr. 23. 07:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd ezt!A testet még fogyáskor is táplálni kell.Amit te csinálsz az koplalás.
2014. ápr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vond össze a három napot, akkor normális étrended lesz.
2014. ápr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zöldséget enni egész nap: természetes dolog, az ember félig zöldségevő. Ha nem tudsz állatot leölni, akkor marad ez.


Gyümölcsöt enni egész nap: -II-

De nem olyan jó az anyagcserédnek, a gyümölcsök többsége cukros. Mindenesetre még mindig természetes élelmiszernél maradsz.


Húst enni egész nap: alapvetően jó gondolat, de a zsírszegény táplálkozás felé haladsz, hiszen sem a zöldséges sem a gyümölcsös napodon sem a húsos napodon nem eszel zsírt, főleg ha csmellet akarsz enni.


Ez meg már kezd ilyen beteges 90 napos típusú zsírmentes étkezés lenni. A Te zsírmentes étkezésedet és az átlag szívbeteg emberek zsírszegény étkezése között annyi a különbség, hogy ők zsír helyett búzát esznek. Szerintem jobban különülj el tőlük, és fogyassz zsírokat. Kókuszzsír, lenmag, halolaj vagy zsírosabb húsok..

2014. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tehat a zsir az egeszsseges? es nem hizlal? eddig abban a hitben voltam hhogy a fogyokura soran a zsirt es a szenhidratot kell minimalisra csokkenteni, es a feherjet emelni. Ne haragudjatok ha hulyeseget irok.
2014. ápr. 23. 15:20
 6/6 A kérdező kommentje:
az eddigi valaszokat pedig koszonom szepen, bar egyaltalan nem erzem ugy mintha koplalnek, amikor ehes vagyok eszem egy kis zoldseg salatat, gyumolcsot, esetleg muzliszeletet. Tehat sosincsen ehsegerzetem huzamosabb ideig. Es azt vettem eszre hogy mar a gyomrom sokkal kevesebb etellel is megelekszik.
2014. ápr. 23. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!