Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szénhidrátban szegény diétán...

Szénhidrátban szegény diétán vagyok, de ma nem értem rá, és pizzát ettem. Mennyit kell "taposóznom", hogy a normál, magyaros pizzát ledogozzam?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
attól függ mennyit ettél. ha egy egészet akkor kb 2 órát. ha csak egy felet akkor 1 órát. de nem tudom pontosan mennyi kalória van egy egész pizzában de az tuti ,hogy 1200 körül. ami elég sok.
2009. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oops, köszi szépen. bárcsak főztem volna mégis valamit. de lejárom azért.
2009. dec. 23. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű. Ha megetted a pizzát diétás időszakban, akkor rengeteg rossz Ch és telített zsír azonnal felszívódott, amit már nem tudsz ledolgozni. Sőt, az eltárolt, rossz tápanyagból még holnap is fog építkezni a szervezeted. Tehát ha elmész futni, akkor sem ezt a pizzát dolgozod le.
2009. dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, csak folytasd tovább a diétát!

A sportolók is szoktak néha magas szénhidráttartalmú ételeket fogyasztani diéta közben, mert ilyenkor gyorsabban éget a szervezet és ismét beindul a fogyás. De azért ebből nem szabad rendszert csinálni.

A taposó ilyenkor már tényleg nem ér sokat, de ha jólesik csináld. Ártani nem árt.

2009. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen....:(
2009. dec. 23. 20:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!