Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással fogyozok, eddig...

Koplalással fogyozok, eddig is csináltam, vissza fog jönni?

Figyelt kérdés

Szóval van 1 gyógyszer amit egy kémikus ismerősöm szokott csinálni (nagyon jó gyógyszer),reggelente beveszek 2db-ot

:és délután 5-6 fele leszek éhes tőle (1 nap 1x eszek(akkor fehérjét,kis szénhidrátott,Zsírégető is van a gyógyszerbe,+ sokat wc-zek tőle) szóval ez mellett nagyon sok gyümölcsöt eszek,vizet iszok.eddig csináltam kb 2 hétig,lement 8-9 kiló ,vissza jött max 1 kiló.megálltam.most megint van gyógyszer (csak most sok).a bátyám gyógyszerrel adott le (koplalással) 15 kilót.neki sem jött vissza(mellette edz).énis edzenék.szóval,vissza fog jönni ha oda figyelek?vagy inkább írjatok kommentbe légyszíves,hogy azután mire figyeljek.:) köszönöm



2014. ápr. 23. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog visszajönni.


De azért fél év múlva tájékoztatnál majd minket ennél a kérdésnél az egészségedről, fogyásodról, testzsírodról, izomzatodról stb. ?

2014. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mintha egy sci-fi történet lenne :D
2014. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ha ez normális dolog lenne, akkor ennyien küzdenének a különböző fogyókúrás módszerekkel?


Tönkreteszed a tested! És jobb esetben "csak" vitaminhiányod lesz....

2014. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Oké hogy gondolom izomból sokat fogok veszteni..

de és ha Edzek mellette? oké addig nem ameddig koplalok mert valószinuleg elálljulnák az utcán..

de koplalás után,rendszeres edzés ,és rengeteg vitamin szedés (plustabletta,c vitamin tabletta,gyümölcsök stb)

+ visszaálnák szépen lassan a rendszeres evésre (persze figyelnék mit eszek,és max 3x ennék egy nap)

akkor mi bajom lehetne?

2014. ápr. 23. 22:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Mire az elvesztett izomzatodat valamennyire regenerálnád, keserves munkával a tömegnövelő étrend miatt újra hájas lennél. Nők nagyon nehezen építenek izmot (férfiak is, de nők még nehezebben) sokkal gyorsabban hájasodsz vissza, mint leadott izmot visszaszedsz.
2014. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek neked ez a csodabogyó?

Kezd el most az edzést, és az egészséges táplálkozást, és máris szebb, és egészségesebb leszel!

2014. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

probáltam csódabogyó nélkül is

ugy nem nagyon ment a fogyás...hiába edzettem

evvel a gyógyszerrel mar fogyoztam (nem hiztam vissza,nincs semmi bajom ) szóval nem értem ..max még 15 kilót kéne leadni koplalással ..:) a bátyám 15 kilót leadott evvel a gyógyszerrel,semmi baja,jelentősen lehet látni hogy fogyott stb(és ő még nem is szedett semilyen tablettákat,c vitamint stb)

2014. ápr. 23. 22:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Aztán visszatérsz az eddigi beteg étrendedhez, és újra beteg (és hízós) leszel.


Biztos jobb így (a te módszereddel) mint megtanulni miket kell enni. Végülis az az étel ami nem mérgez állandóan és fogyást is lehetővé teszi éppen segítene elkerülni a rákot, cukorbetegséget.. ugyan, minek is erre figyelni :D

2014. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Koplalásos fogyás mindig visszajön. Örülj, ha csak ugyanannyit szedsz vissza.
2014. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
40%
Aki ennyire hitvány és akaratgyenge, az maradjom csak dagadt g#ci.
2014. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!