Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem jól értelmezem az életmód...

Nem jól értelmezem az életmód váltás alapjait? Vagy miért nem fogyok ilyen értékek mellett?

Figyelt kérdés

Már egy ideje diétázom. Nem eszem 1100-1200kcl-nál többet. Fehérje 34g. szénhidrát 100g, zsír 30g. Mondjuk, ha belefér a keretembe én a csokit is jó ízűen elfogyasztom. Lehet, hogy nem kellene? Ha megkívánom (ritkán) akkor meg eszem egy kis szelet pizzát, persze az is belefér a keretembe. Heti 3x edzek, és nem fogyok. Ebédem mindig valami húsi (csak is párolva). Kenyeret nem eszem. (Csak ilyen megengedési bűnözésemben kerülhet a szervezetembe lisztes.) Én azt nem értem, hogy sokan ilyen olyan diétát követnek, esznek liszteset (igaz, teljes kiőrlésű stb.) és még is fogynak. Rosszul csinálom? Mit kellene változtatnom? Vagy tényleg diétát kell követni és sanyargatni magunkat?

Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat

22L /85 kg


2014. ápr. 20. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen rosszul csinálod 2000-2200 körül kéne enned,ennyi kalóriával a szervezeted átállt tartalékolásra lelassult az anyagcseréd olyan ez mint a gazdaságnál a válság beálla válság az emberek kevesebbet költenek méválságos a helyzet és először a luxuxról mond le a szervezet utána aadja le a fölös kilókat ha minden rendben.

2 dologtólhet elhízni 1. ha enm eszel eleget

2. ha nem mozogsz eleget rád az első jellemző a leírtak alapján és ne csak nézz az izmo nehezebb a zsírnál szóval testszír százalékot is mérj.

2014. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez borzasztóan kevés, ennyi mellett a szervezeted vßeszprogramra áll és minden egyes kalóriát elraktároz.


Ezen kivül azzal, hogy kizársz egy csomó élelmiszert, hiányzanak alapvetö tápanyagok.


A kaloriabázis.hu oldalra jelentkezz be, és ott nézd meg, hogy mennyi az, amire szükséged van. A fórumban meg kaphatsz tanácsokat meg segítséget a többiektöl.

2014. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ott be vagyok jelentkezve, ott írok mindent. De ha többet eszem hízok.
2014. ápr. 20. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:
eleinte úgy 12-hétig de később majd nem + izom is jön fel ne csak súlt nézd hanem a centiket.
2014. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-2
2014. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előzőeknek, 1100-1200 kcal rettentő kevés!


Én december végén pontosan annyi kiló voltam, mint te most, és azóta 15 kg-ot fogytam napi 1900-2100 kcal elfogyasztása mellett! Meg nem ártana a fehérjemennyiséget növelned az izmaid védelme érdekében, továbbá teljesen elhagynod a csokikat, pizzát, legalább a fogyókúrád idejére, mert ezeknek az ételeknek magas vércukorszint-emelő hatásuk van, ami arra készteti a szervezetet, hogy zsírként raktározza el őket, illetve, hogy ragaszkodjon a meglévő zsírtartalékaihoz.


Szerintem nekem azért is sikerült ennyit fogynom ilyen magas (magas?) kalóriabevitel mellett, relatíve kevés mozgással (napi 1 óra séta szerintem nem számít sok mozgásnak), mert teljesen kiiktattam az életemből a lisztes dolgokat, édességeket, cukrot, bolti feldolgozott élelmiszereket, tejet.

2014. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!