Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bulímia kezdetleges tünetei?

Bulímia kezdetleges tünetei?

Figyelt kérdés
Mikor eszem mindíg megfordul a fejembe hogy nem kéne de jól esik, Aztán belegondolok hogy nem kelet volna és kiakarom hányni, De nem teszem, Talán ez egy betegség kezdete? Már gondolkodtam azon hogy hánytatni fogom magam. Ez a bulimia kezdetleges jelei?

2014. ápr. 30. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam így kezdődött.

Aztán egyszer valahogy jött az ötlet, és meghánytattam magam, de én még hozzá ittam sós meleg vizet is tejjel keverve.

Aztán elhatároztam h na utolsó, aztán most már napi szinten többször megy ez.

Teljesen kivagyok, sokszor már az öngyilkosságon gondolkodom.

És most már nem is kell hánytatni magam, hanem amikor eszek utána már hányok is.

Szóval jól gondold át az életed, hogy beleesel e.

2014. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De nem tudok mit tenni ellene.Barátomnak se mondom el mer nem tudom mit szólna hozzá.Nem tud róla senki és nem tudom kivel megbeszélni az ilyesmi problámáimat
2014. ápr. 30. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! én is úgy vagyok vele ahogy te. Van hogy teleeszem magam és utána mindig arra gondolok hogy most ki kéne hánynom az egészet. de végül mégsem teszem.. Gondolj arra hogy ha egyszer elkezded akkor nem fogod tudni megállni hogy másodszor is csináld, hiába is hiszed azt hogy képes leszel rá. Olvastam már pár bulimiás ember véleményét és mindegyik megbánta:/ A savtól a fogak tönkremennek, lekopik róluk a zománc és rohadni kezdenek. a bőröd szintúgy. A gyomrod pedig tönkremegy, a végére már- ahogy az előttem szóló is írta- a szervezete nem lesz képes feldolgozni a táplálékot és automatikusan kiadja magából.

Ezek azok a dolgok amik engem is visszatartanak. Gondold meg jól:)

2014. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. hát igyekezni fogok hogy elkerüljem. maximum kevesebbet eszek majd.
2014. máj. 1. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!