Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Béta blokkolót szedek, de...

Béta blokkolót szedek, de hízom, hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
Fél éve szedem, ez alatt 5 kg-t híztam, igaz, előtte elég sovány voltam. Lehet, hogy csak a normál súlyomra hízom vissza, vagy lehetek túlsúlyos is? Nem eszem túl sok édeset, zsírosat.
2014. máj. 1. 18:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%

Azért nem hat, mert te is béta vagy, ez semlegesíti egymást.


Neked alfa blokkoló kell.

2014. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ment a zöld nyíl, köszi... ;)


Valaki, aki esetleg érti is a kérdést? :)

2014. máj. 1. 18:57
 3/11 anonim válasza:
0%
Puszi ;)
2014. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is szedek, de nem híztam tőle.Biztos, hogy attól hízol?
2014. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elég valószínű, mert amióta szedem, azóta nagyon fáradt vagyok, nem mozgok annyit, mint korábban - és sokkal jobb, nagyobb az étvágyam is. A kettő együtt meg... :(
2014. máj. 1. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány kiló és centi voltál előtte? Nem lehet, hogy a betegséged miatt kórosan sovány voltál?
2014. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De az is lehet, még ebben reménykedem! 170 cm vagyok, eddig 54-55 kg voltam, most lettem 59-60. Még bőven jó vagyok BMI szempontból, csak aggódom, hogy meddig fog ez tartani, és nem szeretnék az utolsó pillanatban kapkodni, elhízni.
2014. máj. 1. 20:33
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon egyszerű. Mivel a bétablokkolók nem hatékony gyógyszerek, csupán mellékhatásaik vannak, azonban nem szükségesek így legjobb nem szedni.
2014. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hála ég nekem most nagyon sokat segítenek. Ebbe ne menjünk bele, most szedni kell, és kész. Mindennek van mellékhatása, és inkább ezeket viselem el, mint elpatkoljak egy hirtelen felemelkedett 200-as pulzussal.
2014. máj. 2. 10:40
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Ha félelem lakozik a szívedben, akkor mindennek ki leszel szolgáltatva. A félelemnél fogva irányítják az embereket, a gyógyszerszedés mivel továbbra is állítom, hogy általában előnyökkel nem jár, csak a félelem alapú manipulációval tartható fenn.


200-as pulzussal elpatkolnál? Bár erre nem biztos hogy bizonyítékod van. Akkor kövesd a gyógyszermaffiát, ha logikát látsz abban hogy így tényleg jobb Neked, biztos átgondoltad. Hízol picit, hát majd erre is kitalálsz valamit :)

2014. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!