Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap elég a fogyáshoz?...

1 hónap elég a fogyáshoz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van némi súlyfeleslegem (nem sok hiszen sportolok rendszeresen, ezért inkább izom van rajtam) de a súlyfelesleget le szeretném adni. A kérdésem az, hogy ez 1 hónap alatt sikerülne-e, ha minden nap konditerembe járnék, futni és súlyzózni és diétáznék? 175cm/63kg (lány)
2014. máj. 2. 22:25
 1/5 anonim válasza:
Persze hogy sikerülhet,hiszen csak pár kilót kell leadnod. 58 kilónál lejjebb ne menj, mert sztem az már az egészségtelen kategória.
2014. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Másokét is szívesen várom még.:)
2014. máj. 2. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:

A heti normalis fogyasi ütem 0,5-1 kiló.

Ez alapjan dönts el neked mennyi lenne.


Felesleges mindennap edzeni cssk kifaradsz de gyorsabb nem lesz.

2014. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még hamarabb is. Azt pedig jól teszed, hogy nem csak diétázol, hanem sportolsz is mellette :) Bár szerintem alapból nincs semmi gond a súlyoddal, de te tudod. Mindenesetre ilyen 57-58 kilónál tényleg ne legyél kevesebb
2014. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!:)
2014. máj. 2. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!