Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hánytatni magam?

Hogyan lehet hánytatni magam?

Figyelt kérdés
amugy nem szoktam ilyet csinálni most sem nagyon szeretném de éppen fogyozom de ma nem birtam tovább és többet ettem mint kellett volna.. gondoltam lemozgom, neki is álltam kardio tornáknak de most meg baromi rosszul vagyok.. hányingerem van nagyon szerintem nem hagytam időt a kajának leülepedni vagy nem tudom. gondoltam ha meghánytatom magam attol jobban lennék.. amugy tényleg nem szoktam ilyet csinálni és nem nagyon szeretnék... köszi a normális válaszokat előre is
2013. máj. 30. 20:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lenyúlsz a torkodon sokszor, alkoholtól könnyű hányni jön magától, de ha nincs benned elég folyadék akkor nem jön olyan "szépen" csak darabokban és jobban fáj.
2013. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Valamit lenyomsz a torkodon, kiváltod a hányási reflexet, vagy meleg, sós vizet iszol.

De a helyedbe én nem tenném, egyszeri "sokevéstől" nem lesz bajod!

2013. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Sok vizet inni segít, mert higítja a gyomorsavat, azután csak le kell hajolni és megérinteni a nyelvet leghátul.

De ha normális megoldást akarsz akkor ipecac szirupra van szükséged(gyógyszertár, bár nem tudom lehet e még kapni)

alternatív lehetőségek a sós víz vagy a mustáros víz, nem tudom ezek mennyire működnek.

2013. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem sosem működött ez a torkon lenyúlós dolog, hanem ha rosszul vagyok olyankor sokat iszom (vizet) kb másfél litert egyszerre és elkezdek utána mozogni, ugrálni, futni stb. és akkor sikerül, vagy néha a fogkrémtől is szoktam hányni, ha esetleg nem működne más módszer, azt is meg lehet próbálni. Egyébként hogyha eszel utána mindig várj legalább két óra hosszat mielőtt elkezdesz mozogni! Egyrészt mert különben ilyen rosszul leszel, másrészt meg mert akkor az edzés is hatásosabb.
2013. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek nem nagyon ment szinte csak öklendeztem de nagyjából fogjuk rá sikerült.. sós vizet ittam és fogkefével nyultam le a torkomon. köszi hogy gyorsak voltatok
2013. máj. 30. 20:40
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

Gratulálok, segítsetek anorexiához egy gyereket...


SEHOGY nem kell hánytatni magad, tudatosabb étkezés, tudatos mozgás, tudatos élet kell. Baromi sok ÉRTELMES olvasnivalóval. A fogyirovatot, nőimagazinokat, tinimagazinokat felejtsd el. Kezdetnek legyen a body.builder.hu, ha csak a tizedét fogod fel az elveiknek, már jobban jársz.

2013. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
utolsó: irtam hogy nem szoktam ezt csinálni mert én is baromságnak tartom csak nagyon szarul voltam ennyi.. nem leszek anorexiás
2013. máj. 30. 21:08
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Minden az első lépéssel kezdődik... ha a szervezeted úgy érzi, a hányás az optimális megoldás, akkor megoldja. Inkább a másik oldalon szokott kijönni ilyenkor.
2013. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
6! Ha elolvastad volna normálisan a kérdést, láthattad volna, hogy nem evészavarról van szó (ami bulimia egyébként, az anorexia, amiről te beszélsz TELJESEN más). hanem rosszul volt, hányingere volt és segítségre volt szüksége! Remélem egyszer majd neked is részed lesz benne, de olyan helyzetben, ahol lehetőséged sem lesz kimenni a mosdóba és majd megtudod milyen az!
2013. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
6-os válaszoló: az anorexia abszolút más dolog, amir te gondolsz az a bulimia, legalább ennyire ne legyél hülye, ha már a szövegértés nem megy. És olvasd el a kérdést még ötször! A kérdező rosszul volt, nem azért akart hányni, mert így fogyózik. Te nyilván magadból indulsz ki. ;) Kívánok neked hasonlókat, mint a 9-es válaszoló!
2013. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!