Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fél év alatt 11 kg-t híztam....

Fél év alatt 11 kg-t híztam. Az a baj, hogy ez mind combra ment. Hogyan tudnám ezt leadni? Felső testemmel semmi gond csak a comb "nagy" probléma.

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, a baj az, hogy majdnem havi 2 kg-t híztál. Hacsak nem vagy hízókúrán, sürgősen fordulj orvoshoz, mert újabb 6 hónap múlva már a felsőtesteddel is komoly problémák lesznek, az egészségedről meg nem is beszélve.
2014. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es, ki tudja? Lehet, bőven ráfért ennyi, mert előtte meg csontsovány volt. Nem tudhatjuk.


Egyébként kérdező: diétával és mozgással! DE nem tudod befolyásolni, hogy csak onnan menjen le. Majd a tested "eldönti".

2014. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
172 cm magas vagyok, 58-59 kg voltam. Nem voltam csont sovány de nem is volt rajtam felesleg.Minden elfogultság nélkül arányosan jó alakom volt! A családba van orvos. Voltam különböző vizsgálatokon de semmi rendellenességet nem találtak.
2014. máj. 7. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!