Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol hízok, hol fogyok, de miért?

Hol hízok, hol fogyok, de miért?

Figyelt kérdés
Nem értem meg, bárhogyan is próbálom. Nem akarok fogyókúrázni, de nem nagyon tudtam hova írni és az étrendem se fontos. A lényeg, hogy van, amikor néhány napig, mert mondjuk zsúfolt, alig eszek és így fogyok is, majd utána, amikor néhány nap laza, akkor eszek mindent. Itt a gond. Van olyan, amikor a sok kajától hízok, de ez természetes. Viszont van olyan, amikor fogyok tőle. Ez mitől lehet? Olyankor nem is a legjobb ételeket eszem és viszonylag sokat is. Akkor hogyan fogyok tőle? Kipróbáltam egyszer, hogy két egymást követő nap ugyanazt, ugyanolyan nagy mennyiségben ettem és míg egyik nap fogytam tőle, másnak már híztam. Miért van ez? ( a sok nálam olyan 2000 kcal, a kevés olyan 1000 kcal)
2014. máj. 6. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok minden befolyásolja, hormonok, menstruáció, egy éppen szervezetedben lévő vírus amit észre sem veszel, na meg ha napokig nem eszel majd utána igen, akkor beindul az emésztésed és termelsz is, így nem hízol.
2014. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól is változik a súlyos,ha elmész sz@.rni vagy ha egyik nap többet izzadsz ,mint máskor. Nem kell a mérlegre tapadni!
2014. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat :) Most már tisztább a helyzet, jobban megértettem.
2014. máj. 6. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!