Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek (esetleg...

Mi a véleményetek (esetleg tapasztalatotok) a PEAK Pyruvate étrend kiegészítőéről?

Figyelt kérdés
valóban elősegíti edzés és diéta mellett a fogyás gyorsabb ütemét és az erőteljesebb zsírégetés vagy a szöveg csak marketingfogás és valójában nincs értelme pénzt kiadni rá?
2014. máj. 6. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb. annyit ér, mint az összes többi zsírégető. Egy pici pluszt hozzáad az edzés eredményességéhez, de az én véleményem szerint felesleges.


Helyette inkább egy jó fehérjeporra ruháznék be.

2014. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szedtem ezt a terméket, nem használt semmit.

Véleményezni akartam a peakshop oldalán, mint ahogy az emailben is kérik a rendelések után. Hát, mivel nem 5 csillagot adtam a terméknek, esetleg négyet, teljesen figyelmen kívül hagyták a (normálisan és tárgyilagosan megfogalmazott!) véleményem, azóta sem került be az értékelésem a többi közé. Csak azt teszik be, akik 4-5 csillagot adnak a terméknek!

a Peak termékek drágák és nem feltétlenül hatásosak... Én javaslok inkább scitecet, vagy valami mást.


Megjegyzem, úgy szedtem, hogy mellette minden nap edzettem és diétáztam, és még így sem hatott semmit :)

2015. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!