Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az (és mit kezdjek...

Miért van az (és mit kezdjek vele? ), hogy a felkarom aránytalanul vastag az alakomhoz képest? Másnak is van ez?

Figyelt kérdés

Elég vékony vagyok, vékony lábakkal, viszonylag lapos hassal, vékony (a vékony csontozatom miatt is) alkarral, a felsőkarom ehhez viszonyítva borzalmas..

Nem tudom, hogy háj-e, vagy izom, de nagyon zavar. Mit tudnék vele kezdeni? Fogyjak? Akkor lett ilyen, amikor egyszer meghíztam kicsit, de most már közel azonos a súlyom ismét a kamaszkori súlyommal (nagyon vékony voltam, akkor még a karom is szinte gebe volt) a súlyom, csak nőiesebb változatban persze, a felkarom viszont ocsmány.. :( Annyira aránytalan.. Mit kezdjek vele?

Amit leginkább nem értek, hogy mitől lett ilyen..



2014. máj. 7. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nézd, lefogyasztani úgyse tudod célzottan, mert helyi fogyás nincs. De ha a többi részen izmosodnál kicsit, akkor megszűnne az aránytalanság.
2014. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DE én vékony szeretnék lenni, nem izmos! :)
2014. máj. 7. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Rakj be kepet, kavancsi vagyok mit takar a vastag felkar.
2014. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám. Ugyanígy vagyok ezzel. Én az utóbbi időben fekvőtámaszozok. (Reggel 50-et, este 25-öt). Hatásos.
2014. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Feszítsd be! Milyen? Kemény és érezhető az izom?

Ha lötyi, mert zsíros, akkor mozogni kellene. Kisebb súlyokkal, magas ismétlésszámmal edzhetnél pl.

2014. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!